• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kilka modeli (FH-12)

OP
OP
FH-12

FH-12

Aktywny użytkownik
zaczynając od kolorów po uciętym od dołu na bokach naczepy kończąc. Jesteś pewny że jest to mega? Czy tylko ma koła od megi? Ten dolny prześwit w niej mnie zastanawia
Tak, te megi AWM są takie dziwne. Z malowania to teraz zauważyłem brak napisu Link na przodzie globa.

M&M

Znany użytkownik
Jaki jest ten link każdy widzi, a wypada mieć. Tyle razy opowiadałem jak pewien model leżał w Poznaniu w sklepie, nikt go nie chciał, nawet ja się nie skusiłem i co teraz biały kruk.
A to stare FH fajne ale to mi się z nowu podoba bo stare ;)

Martino

Aktywny użytkownik
AWM czy Herpa mają formy i tylko zmieniają malowania, niestety często nie jest 100% oryginał. Trzeba się cieszyć, że w ogóle jest garstka poloników.Ewentualnie samemu wprowadzać poprawki. Wydaje mi się, że zachodni sąsiedzi modelarze aż tak nie przywiązują wagi do szczegółów a dla firm to oni są głównym odbiorcą.

DamLen

Znany użytkownik
Stare FH12 to dla mnie najlepsza forma od AWM. Nawet lepsza od Herpy. I kolejne ciekawe malowanie. Fajny kierunek obrałeś w zbieraniu firm z rzadziej spotykanych w naszej skali krajów.

Slavi

Aktywny użytkownik
Link jaki jest - wszyscy widzą. Osobiście już się powinniśmy przyzwyczaić do "niedoróbek" w naszej skali. Ja pewnie kiedyś go kupię i nie będę miał z nim problemu. :ROFL: FH 12 z Hiszpanii bardzo ciekawe. Podoba się.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 113