• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kilka modeli (FH-12)

DamLen

Znany użytkownik
Bardzo mnie zaciekawiła ta Magnumka, nigdy wcześniej jej nie spotkałem. Malowanie typowe dla tureckiego przewoźnika. Magnolia to musiał być wtedy wypas, w porównaniu do współczesnych Fordów Cargo czy Premiumek. :ROFL:

OP
OP
FH-12

FH-12

Aktywny użytkownik
Dziękuję za komentarze. Dziś model uboższy w detale niż poprzedni, powiedziałbym pozbawiony ich całkowicie ale według mnie posiadający swój urok. Ciągnik bez spoilerów spięty z plandeką to zawsze coś innego niż standardowe zestawy, które serwuje nam Herpa, no i oczywiście jest to moja ulubiona ciężarówka Volvo FH-12.

10. Volvo FH-12 Globetrotter "Alisan" (TR) Herpa

47559633322_fbffb9c3ae_c.jpg

40646128603_04e242b5f4_c.jpg

46888409774_4c8a25c6be_c.jpg

I jako ciekawostka zdjęcie oryginału, na które natrafiłem ostatnio na Facebookowej stronie pt. "Stay on These Roads", gdzie można znaleźć sporo archiwalnych zdjęć pojazdów z lat 90 i początku XXI wieku.

40646166153_6f23b88d53_c.jpg

Pozdrawiam.

Tomek M.

Aktywny użytkownik
Super modelik, ludzie psioczą na AWM, bo faktycznie jakość mogliby podciągnąć , ale bez ich różnorodności malowań, nasze hobby
byłoby uboższe ;) Jak wszystko dobrze pójdzie to po świętach też pokażę u siebie jakiś "latający dywan" ;)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 113