• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kiedy kolejne spotkanie w Krakowie?

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#45
tlaguz napisał(a):
Czy w takim przypadku ludzie z forum mogą przyjść?
Nie chcę się w imieniu kolegów wypowiadać, ale wydaje mi się że spotkanie zamknięte
oznacza że bez udziału publiczności, biletów wstępu itp.,
po prostu do wspólnej zabawy a nie na pokaz.
Więc jak ktoś z forum zgłosi chęć przyjścia to czemu nie?
 
Reakcje
12 0 0
#47
Trzeba by sie zorjętowac Jacku ile tam jest miejsca u ciebie żeby połączyc sie w jakąś całosc,bo chcielibyśmy popróbowac DCC ;)

PS:dostałes numery farbek humbrola na meila?miałem je ostatnio w klubie zebys obadał kolory :D ale cie niebyło...
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#48
Włąsnie. Kto moze podjechac do Jacka i ewentualnie wymierzyć salkę :?: Jacku ty dasz radę, albo twoi ludzie.

Kto ewentualnie mozę podjechać do EC i tam obadac sprawę ?? Wiktor czy ty dasz radę :?:
 

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#55
No prawie wszystko juz wiadomo na temat spotkania,w klubie po okolo jednej godzinie rozmowy i dyskusji -jest termin na styczen-wysokosc nog ok.77cm(czyli taka wysokosc jaka była tak zostaje) i poki co sterowanie analagowe bo do cyfy powoli sie przygotowujemy
 

End

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#56
Witajcie, wiem że mój moduł jest dopiero w produkcji ale mógłbym przyjść na Wasze miejsce spotkania i pooglądać moduły profesjonalistów?
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#58
Aby doprecyzować - termin proponujemy wstępnie na 19-20 styczeń,
2008 oczywiście, spotkanie otwarte w Łęgu.
Oprócz tego tydzień wcześniej pasowałoby zrobić spotkanie zamknięte,
na którym można by w jeden dzień pojeździć na analogu, przetestować jak wszystko działa,
w drugi dzień potrenować DCC, fremojazdy itp.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#59
Marcin napisał(a):
poki co sterowanie analagowe bo do cyfy powoli sie przygotowujemy
No nie wiem, ja do cyfry jestem przygotowany. Cztery boostery od Martineza są. Kable do magistrali są, boxy Martelowe są, kable do mych są, mychy wszyscy mają.
Na co tu czekać?
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#60
A czy ktos sie orientuje czy makiety będą mogły stac przez cały tydzień rozłozone tam w Łęgu czy niebardzo :?: Pytam bo napewno wiem że w którąś sobotę (jak nie w obie) będe miał jakies zajęcia na uczelni co mi troszke komplikuje dojazd na miejsce i spokojne rozstawienie się:/