• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kiedy kolejne spotkanie w Krakowie?

Reakcje
12 0 0
#22
Wiem Macku ze pisałes o zapraszaniu tez gosci tylko narazie niema ich gdzie zapraszac bo niema sali chodz wczoraj rozmawialismy własnie na temat sali i moźe uda sie załatwic sale gimnastyczna w jednej szkole podstawowej :!: ale wiadomo cos bedzie dopiero na ten temat najwczesniej po swiecie zmarłych...wiiec jest jakas nadzieja na sale dosc sporych wymiarów :!:
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#26
Echhhh. Tyle się napisałem i mi wszystko wywaliło, bo się musiałem na nowo zalogować. Ale nic.
No co z tymi konkretami?

A tak z innej beczki.
Będziemy testować pewne czarne skrzyneczki od Martineza. Mam wielką nadzieję, że testy przejdą pomyślnie. Z góry jednak chciałbym zwolenników analogu prosić o cierpliwość i wyrozumiałość. Jest XXI wiek i analog powinniśmy już traktować jako piękną kartę w historii modelarstwa kolejowego.
Uważam też, że na spotkanie powinny przyjechać już zaprogramowane lokomotywy, żeby adresy się nie dublowały. Jeśli któryś z Kolegów będzie chciał puścić więcej niż jedną swoją lokomotywę, też to ułatwi sprawę, bo ściąga jedną stawia drugą i dalej śmiga.
No i właśnie, żeby śmigać. Impreza z tego co czytałem wyżej ma być zamknięta, no i dobrze, bo pewne sprawy wychodzą w praniu, ale nie może też być sytuacji, w której nie ma nikogo do obsługi stacji i maszynistów do obsługi lokomotyw. Jeśli cyfra dobrze zagra powinniśmy zrobić próby z "fremojazdą". CIEKMA tu Cię proszęo wypowiedź.
Musimy jeszcze ustalić sprawę łącznej długości modułów, żebyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość kabli dla magistrali.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#27
Elvis napisał(a):
Jeśli cyfra dobrze zagra powinniśmy zrobić próby z "fremojazdą". CIEKMA tu Cię proszęo wypowiedź.
Jestem jak najbardziej za, ale abym mógł przygotować karty pojazdów, trzeba mi zgłosić jaki konkretnie tabor będzie.
No i potrzebna byłaby przynajmniej jedna stacja "postojowa" (np. Jaśkowa).
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#30
ciekma napisał(a):
Jestem jak najbardziej za, ale abym mógł przygotować karty pojazdów, trzeba mi zgłosić jaki konkretnie tabor będzie.
No i potrzebna byłaby przynajmniej jedna stacja "postojowa" (np. Jaśkowa).
Odnośnie zgłaszania taboru, to chyba na PW, żeby nie zaśmiecać wątku.
Gadałem dziś z Jaśkiem w Katowicach, pisze się na tą imprezę.
 
Reakcje
12 0 0
#32
Niestety nie zapadły decyzje ponieważ ten który miał sie zorjętowac z miejscem w szkole podstawowej nie przyszedł,ale jest tez nadzieja na inne miejsce ;) tylko tam myśli prezes firmy wiec nie wiadomo ile to zajmie czasu :D
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#34
bubi napisał(a):
Ja mam 3 loki na sterowaniu DCC
To je zgłoś na pw do Ciekmy, żeby je uwzględnił w rozkładzie
bubi napisał(a):
Tylko potrzebuje dokładną date bo do Krakowa mam 60 km
Ja mam trochę więcej i jakoś mnie to nie przeraża ;)
A tak poważnie przygotowałem 9 przewodów do mysz slave (powinno wystarczyć)
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#36
Terminu jeszcze nie znamy, sala, która była dostępna od zaraz już chyba gdzieś odchodzi w zapomnienie. Pewnie wszystkie wekendy są już zajęte do końca roku. Obym się mylił.
Nie znamy też długości modułów, nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jednak jest to sprawa najważniejsza. Cyfrę trzeba przecież jakoś połączyć :!:
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#37
Hejos Panowie. Przepraszam za ostatnie nieobecności na forum i w klubie ale nie mam czasu. Mam nadzieje że to sie skończy od przyszłego tygodnia to wtedy sie może uda coś poustalać. Z tego co jestem w kontakcie z KRzyśkiem USA to on trzyma rękę na pulcie i coś sie tam orientuje i ponoć prosił o jakies podanie wymiarów sal do zabawy. Czy Bartoszu wiadomo cos o sali zorganizowanej przez Jacka. Wiem że jest mozliwość ewentualnej zabawy w sali na ELEKTORCIEPŁOWNi. Z tego co sie zorientowałem to na początku chodzi nam o zamknięte spotkanko pod DCC tylko i wyłącznie. Czy to prawda :?:
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#38
pado napisał(a):
na początku chodzi nam o zamknięte spotkanko pod DCC tylko i wyłącznie. Czy to prawda
TAK, żeby przy kolejnych imprezach nie było tak jak dotychczas, że były niezadowolone osoby, gdy wszystko stawało i nic się nie działo na makiecie, tylko pod.
 

M.Smoczkiewicz

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#39
Witam Panów!
Pragnę poinformować, że pan Prezes Philippe Gagneux wyraził zgodę na zorganizowanie otwartego Spotkania Modelarzy Kolejowych w Elektrociepłowni "KRAKÓW" S.A. w połowie stycznia 2008. Zatem proszę o kontakt osoby zainteresowane organizacją tego przedsięwzięcia o kontakt na PW - szczególnie jeśli chodzi o lustracje przewidzianych do odbycia imprezy pomieszczeń, pomiary oraz uzgodnienia związane z podziałem zadań.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#40
M.Smoczkiewicz napisał(a):
Pragnę poinformować, że pan Prezes Philippe Gagneux wyraził zgodę na zorganizowanie otwartego Spotkania Modelarzy Kolejowych w Elektrociepłowni "KRAKÓW" S.A. w połowie stycznia 2008.
No i na to spotkanie to już musi wszystko chodzić na tip-top, a żeby chodziło to ma być njapierw zamknięte spotkanie.