• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kiedy kolejne spotkanie w Krakowie?

Reakcje
12 0 0
#62
Niestety juz wiemy Szymku ze moduły nie beda mogły stac cały tydzien w łegu.W klubie zapadła decyzja co do wystawy w łegu tak jak Maciek napisał 19-20 styczen ,sterowanie podczas tych dni bedzie analogowe,natomiast jesli chodzi o próbne zabawy przed wystawa w styczniu została dopuszczona mysl o DCC ;)i termin wstepny na 12,13(spotkanie zamkniete dla ogladajacych) Jutro jade z Wiktorem na mała wizje lokalna sali w elektrociepłowni wiec bedziemy wiedziec jak sala wyglada na "zywo" :D To tyle narazie co do wstepnych ustalen w klubie i wiesci odnosnie stycznia i wystawy ;) .
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.517 33 0
#67
No no no. Salka niczego sobie ;) Rozumie się że do dyspozycji będziemy mieć obie części. Tą z parkietem jak i tą z płytkami imitującymi marmur:)
 
Reakcje
12 0 0
#68
Tak do dyspozycji bedzie i jedna i dróga sala,jest jeszcze taka mala sala i padł pomysł ze moze tam Jacek by sie z waskim torem ustawił ,ale to by trzeba z Jackiem porozmawiac czy byłby chetny ;)
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
445 18 0
#72
Niestety nie mam jeszcze. Prace nad modułem musiałem przerwać najwyższy czas ukończyć to przy czym Bartek mi pomagał (i mam nadzieję, że jeszcze to zrobi) . Dwa lata to wystarczający teoretycznie czas na złożenie mojej kolejnej zabawki. Prawie zdążyłem przed zimą. Makieta musi poczekać.
 
Reakcje
12 0 0
#73
Jak trzeba to pewnie ze pomoge lubie skale 1:1 ;) a co do makiety z wąskim torem to jest tam taka nie duża sala w której mógłbyś sie ustawic z wąskotorówka jak to miało miejsce w muzeum lotnictwa :D
 

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
#74
Mnie by pasowało ewentualnie w ferie zimowe tj od 28 stycznia do 10 lutego - wcześniej nie dam rade bo raz mam szkołę albo pracę(a w ferie mógłbym wziąsc urlop w pracy)