• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja KFT Transport

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#46
Fajnie się ogląda tak dopracowane modele, do tego na odpowiednim tle. Jak widać zestaw wcale nie musi być specjalnie tuningowany, żeby przykuwał oko, wystarczy podmalować kilka elementów.
 
OP
OP
kacper1224

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#49
Dziękuje bardzo za tak dużą ilość pozytywnych komentarzy. Jestem ponownie mile zaskoczony. :)

Miałem pokazać MANa w niedzielę, ale pokazuje go niestety dopiero dzisiaj. Jest to auto z przeznaczeniem na transport do krajów Skandynawskich. W sumie posiadamy 3 auta przeznaczone typowo do tych celów.
MAN TGX26.480 XXL + Schmitz S.KO.

3 Zdjęcia MANa:





I w towarzystwie innych aut z firmy:


 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#52
Uwielbiam konfiguracje z pusherem. Budzi od razu większy respekt na drodze ;) Ale jak na Skandynawię to boogie by się przydało :) Ale co do samego Mana super wygląda z grillem po lifcie. Swoja drogą, jest to przekładka z innego modelu czy załatwiłeś go inna drogą?
 

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#55
Wiesz Kacper, że modele jak i zdjęcia masz na najwyższym poziomie więc oby tak dalej i firma się rozrastała. :)

Ode mnie parę fotek z wizyty u Kacpra w kwietniu, jak widać firma sporo się rozrosła. :D Biała Scania to "flagówka" z mojej firmy. :)
grupen.JPG
mp3.JPG
tgx.JPG
atego.JPG
sl3.JPG
sl.JPG
sl2.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#57
Modele bardzo ciekawe, ale jeszcze ciekawiej wykonane fotografie. Modele wyglądają jak w naturze. Gratuluję. Przyjemnie się ogląda takie prezentacje.
 

Podobne wątki