• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja KFT Transport

OP
OP
kacper1224

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#34
Dziękuje za sporą ilość komentarzy! :)

Dzisiaj pokaże pierwsze auto w metalicznym wiśniowym, które trafiło do KFT. Mianowicie Mercedes-Benz Actros 1860 V8 Megaspace wraz z naczepą Schmitz S.KO.
Może uprzedzę pytania i powiem, że czarne kawałki na globie to pozostałości anten, które odpadły podczas czyszczenia modelu pędzelkiem. :mad:





Na wieczornym załadunku z lekko zamaskowanym starszym bratem :D
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#36
:gwizd: Kolego poleciałeś grubo teraz z tym MB wygląda świetnie (y). Jeśli możesz powiedzieć majstrowałeś coś przy grilu z siatką czy jak to zrobiłeś ??bardzo ciekawie to wyszło. Świetny model i fotki.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#37
Z tymi antenami to trzeba było zgonić na Hiszpanów. U nich różne rzeczy giną :D A co do modelu, to tak jak to u Ciebie bywa, piękno tkwi w prostocie. Ten Actros jak i poprzednie Scanie są genialne przez zwoje subtelne i nie przesadzone dodatki. Take holenderskie detale w najlepszym wydaniu. Jedyne czego się dopatrzyłem to trochę "obchlapana" leżanka. Przydało by się to jakoś ładnie wykończyć, bo nie pasuje do tak czysto zrobionego modelu :)
Pozdrawiam i czekam na kolejne :)
 
OP
OP
kacper1224

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#39
:gwizd: Kolego poleciałeś grubo teraz z tym MB wygląda świetnie (y). Jeśli możesz powiedzieć majstrowałeś coś przy grilu z siatką czy jak to zrobiłeś ??bardzo ciekawie to wyszło. Świetny model i fotki.
Dostałem taką siateczkę od kuzyna, coś podobnego co czasem dają producenci jako płot siatkowy do dioram i makiet. Następnie pomalowałem na czarno, nie wyszedł do końca czarny ale myślę, że daje radę. No i na końcu wkleiłem od drugiej strony. ;)
 

Podobne wątki