• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja KFT Transport

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam, co prawda mam już jeden temat i ostatnio nie miałem czasu żeby coś tam dodać, ale obiecuję, że się poprawię.
Tymczasem jednak chciałbym pokazać zestawy z mojej wirtualnej firmy w skali 1:87. Firma rozpoczęła swoją działalność jakoś w 2010 roku transportując ładunki ponadnormatywne, po 2 latach jednak firma zmieniła swoją działalność na transport chłodniczy. Już kończę zanudzać i może na sam początek pokaże grupowe zdjęcia, jakie auta są w firmie, a następnie będę każde prezentował pojedynczo. :D


 
OP
OP
kacper1224

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#20
Dziękuje za tak liczne komentarze, nie spodziewałem się aż tak gromkiego komentowania dla moich firmowych modeli. Serdecznie dziękuję! :D

Kopara opadła..., świetnie się zapowiada. Od razu mam pytanie, czy te kabiny w pięknym bordo metaliku sam robiłeś ??
Czekam na dalsze zdjęcia.
Bordo metaliki Scanie otrzymałem jako prezent. Actrosa MP1 i MP3 kupiłem na allegro. :)

Przepraszam, że wcześniej nie dałem rady wcześniej nic dodać, mam ostatnio urwanie głowy. Dzisiaj dwie firmowe siostry w firmie KFT. Pokaże może jak zmieniały się od czasu kiedy doszły do firmy:
Na początku:




Po drobnych przeróbkach:




Obecnie:




Jeżeli ktoś z was życzy sobie jeszcze jakieś zdjęcia Scań to proszę pisać. ;)
 

Podobne wątki