• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kempol skleja

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#66
Heniek: "To my się czaimy, kiedy pokazać naszego Ćmelaka, a tu zaraz Pan Kempol zaprezentuje swojego."
Stefan: "Tyle lat stał w szopie, to i kilka tygodni nic nie zmieni. Ustaliliśmy, że nasz będzie pozował za jakiś czas, więc trzymajmy się planu."
Wiesiek: "A teraz dopingujmy Pana Kempola, żeby wszystko poszło zgodnie z planem."
Ja: "Na pewno wyjdzie super."
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
#67
Heniek: "To my się czaimy, kiedy pokazać naszego Ćmelaka, a tu zaraz Pan Kempol zaprezentuje swojego."
Stefan: "Tyle lat stał w szopie, to i kilka tygodni nic nie zmieni. Ustaliliśmy, że nasz będzie pozował za jakiś czas, więc trzymajmy się planu."
Wiesiek: "A teraz dopingujmy Pana Kempola, żeby wszystko poszło zgodnie z planem."
Ja: "Na pewno wyjdzie super."
W regulaminie piszą, że nie można mieć kilku kont, ale czy można mieć kilka osób na jednym koncie? I to jeszcze piszących w jednym poście? :D zmieniacie się przy klawiaturze, czy jest stenotypista? ;)
 

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#68
W regulaminie piszą, że nie można mieć kilku kont, ale czy można mieć kilka osób na jednym koncie? I to jeszcze piszących w jednym poście? :D zmieniacie się przy klawiaturze, czy jest stenotypista? ;)
Stefan: "A to się nie nazywa mnoga osobowość?"
Ja: "Stefan! Odsuń się od klawiatury! Heniek! Wiesiek! Proszę natychmiast opuścić pomieszczenie! Nie chcę przez was stracić konta!" [...] "Co robisz? Puszczaj! Zostawcie mnie! Co wy... Mmmm..."

Stefan: "Tu Stefan. Przepraszam za chwilowe problemy techniczne. Już wprowadziliśmy ład w naszej szopie."
Heniek: "Powiedz wprost: KLAWIATURA JEST NASZA!" [śmieje się złowieszczo jak czarny bohater kina akcji klasy C]
Wiesiek: [nie wie, co się dzieje, chciałby się napić dla uspokojenia]

Post scriptum

"Niezniszczalny" (2000 r.), "Split" (2016 r.) i "Glass" (obecnie w kinach) - polecam w tej kolejności. Ja.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#69
Heniek: "To my się czaimy, kiedy pokazać naszego Ćmelaka, a tu zaraz Pan Kempol zaprezentuje swojego."
Stefan: "Tyle lat stał w szopie, to i kilka tygodni nic nie zmieni.
Nie martwcie się chłopaki, właśnie ferie się zaczęły i modelarnia warszawska została zamknięta. Ćmielak będzie sobie leżał i bzyczał.
Teraz trochę popracuję przy makiecie.
 
Ostatnio edytowane:

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#71
Fajny model czy jest w skali 1:87?
U mie leżą 4 samoloty C47 DC3 i czekają na zrobienie. Jednego nawet zacząłem ale aerograf mi zdmuchnął kalki.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#72
Ćmelak
MZ
Zetor Super 35

Ostatnio albo w Łodzi spotkanie, albo w Warszawie. Jednak coś tam sobie dłubię.

Fajny model czy jest w skali 1:87?
Niestety nie, 1:72. Będzie musiał udawać, że jest mniejszy. Za Czmelak w 1:87 krzyczą 100 Euro, jak na model dla którego wymyśliłem jedną scenkę to trochę za dużo.

Wieki całe nie sklejałem samolotów... Zapowiada się ciekawie.
Ten będzie moim pierwszym.

Prace nad nim trwają oraz innymi modelami posuwają się powoli do przodu:
2E3C65C2-B026-41F2-9A16-71BA7F560010.jpeg
9905D281-AA23-41A1-A37C-B8B4AE184536.jpeg
7404D8A2-D128-44E7-B9D0-96C34F9840FC.jpeg
FB444DE4-2CC3-4D13-A463-67D2CD7CE9CB.jpeg
E9D647C1-A99D-41EB-BA43-392C308594BF.jpeg
 
Ostatnio edytowane:

Wieśniak

Aktywny użytkownik
Reakcje
538 44 0
#73
Ja: "Zetorek z SDV?"
Stefan: "Już mi się podoba." [oblizuje się, co jest co najmniej dwuznaczne]
Wiesiek: "A ten motorek jest tak zajefajny, że nawet bez przedniego koła bym na nim pojechał."
Heniek: [do Wieśka] "Od której tankujesz?"
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
#75
Wszystko bomba, ale MZ-ka Tropik od Haulera mnie wzrusza najbardziej! Podchodziłem do zakupu tego modelu już kilkakrotnie, ale zawsze coś... Zwłaszcza, że robią też wersję z koszem, tym a`la "dziobak". ;)
Mój Tata mnie taką woził! :cool:
Pozdrawiam.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#79
Zmęczony Czmelak powoli się wykańcza i czeka na resztę składu do akcji na bagnach.
IMG_2750.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki