• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kempol skleja

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#21
A nad tą kratką są dwa uchwyty poziome lewy długi i prawy krótki ten cycek między nimi to podejrzewam wydech. Warto je zrobić z metalu. Wydech z igły 12 do strzykawki.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#22

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#31
Mnie natomiast zastanawia wydech skierowany do góry. Być może tak było. Ja natomiast patrząc na model bazowy raczej byłbym za tym żeby podobnie jak w innych maszynach jak choćby EDK80 była tam końcówka wydechu skierowana do tyłu. Pionowy wydech żeby do niego nie napadalo deszczu czy innego śniegu powinien mieć ruchomą klapke lub sam koniec wygięty w fajkę.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
#35
Okno w kabinie będzie otwarte.
Paweł, klapa rewizyjna otwarta, powiadasz, hmm ciekawe;).
 
Ostatnio edytowane:

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
#37
Piękna i szczegółowa waloryzacja. Podwozie z tymi gąsienicami od OstBahn-a rewelacja, czekam na dalszy rozwój.
Podziwiam Cię, że masz cierpliwość do robienia zdjęć z każdego etapu Twojej pracy. To bardzo wzbogaca całą prezentację i jest świetnym materiałem edukacyjno-poglądowym dla innych. Tak trzymać.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki