• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kempol skleja

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.594 33 4
Te fartuchy to można by zrobić z folii do termotransferu. Są różne grubości i zdejmując ochronną folię bezbarwną zostaje czysta guma w kolorze w sumie dowolnym. Już kiedyś o tym pisałem na kontekście innego zastosowania, niemniej plotery tnące nie są w stanie ciąć na małych skrawkach przez co w każdej agencji reklamowej jest masa ścinków takich folii. Chyba nie ma nic lepszego niż czarny mat o odpowiednio dobranej grubości na takie fartuchy.
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.963 6 0
Fartuchy wykonane z czarnej, matowej gumy .W teście brały udział dwie długości fartuchów.
Zobacz załącznik 840240
Test przede wszystkim miał wykazać czy gumowe fartuchy mojego pomysłu są elastyczne.











Zobacz załącznik 840244
Zobacz załącznik 840247
Zobacz załącznik 840248
Zapomniałem napisać, dokładnie z czego te fartuchy wykonałem, otóż te fartuchy wyciąłem z czarnej rękawiczki lateksowej.Trzeba tylko znaleźć odpowiednio niezmięte fragmenty na takiej rękawiczce.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki