• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kempol skleja

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
Radosna twórczość, myślę małej dioramce, gdzie chłopaki będą dzielnie pompować gó......;)
Zrób scenkę rodzajową z Zakopanego ;-)
"urban legend" głosi, że kilkanaście lat temu konkurowały ze sobą dwa zakłady pogrzebowe. Pewnej nocy pod jeden z nich podjechała szambiarka, załoga wbiła rurę przez okno i odkręciła zawór. Rano "tylko smród pozostał".
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Cos bylo za zimne. Czasami wystarczy 5st. C wiecej na glowicy. Albo wiatrak za bardzo dmucha. W czym drugowales ABS, PLA? Ja PLA w ogole nie stosuje do prac modelarskich. A jezeli to SLA to nie wiem. ;)
 
Ostatnio edytowane:

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Pewnie kolacja:podstepny:
Posądzać Marka o drug'owanie... Fakt, że jak się za dużo blantów zjara, można coś pochrzanić w setupie, ale żeby szanowanego Administratora posądzać o coś takiego... Fe, nieładnie:devil:
Albo wiatrak za bardzo dmucha.
Tia, albo okno się otworzyło i zrobił się przeciąg:ROFL:
A jezeli to SLA to nie wiem.
A nie lepiej od tego było zacząć:cool:

@Kempol
Marku, zacznij od wymiany folii:)
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Od czasu do czasu opróżnij pojemnik zleweając zawartość do butelki (filtrując przy tym żywicę), wyczyść pojemnik alkoholem i obejrzyj czy folia jest przeźroczysta, czy już matowieje (albo się wręcz deformuje). Twoje oko Cię nie zawiedzie. Uwierz mi, będziesz wiedział kiedy ją wymienić:cool:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Zaczyna to wyglądać ciekawie. Jeszcze warstwy widać, ale postęp widać. Rozumiem że wydruk garbusa to tylko próby uzyskania jak najlepszej powierzchni. ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki