• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kempol skleja

jestrabh

Znany użytkownik
Super się zapowiada. Też jestem pełen podziwu, że masz czas i chęci aby tak gnać do przodu(y) Jakiego kleju używasz? Bo u mnie też trochę tego plastiku leży, a w długie jesienno-zimowe wieczory wypadałoby się tym zająć. Aby nie wpaść w deprechę patrząc na to co Ty i kilku kolegów tu wyprawia.;)

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Jak się rzeźbi w tych małych żółtych kwadracikach? Są w miarę dopasowane, czy trzeba mocno się pomęczyć?
Zdecydowanie lepiej niż w zestawach SDV, trzeba się na piłować, na strugać, na ciosać, ale fajnie to wychodzi, materiał jest trochę kruchy, trzeba uważać przy wycinaniu.
Czasem może się trafić jakiś element z niewypełnieniem.

Ja używam zwykłej kropelki, bezproblemowo.

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Ładowarka Weimar T 159

Ładowarka otrzymała elementy fototrawione, zastanawiam się też nad hydrauliką i będzie potrzeba otwarcia lakierni w niedalekiej przyszłości.

F3A2B4D6-8988-4336-8087-AC39318A7EBF.jpeg
FFFF3254-F287-40DF-894B-CBA80A4FD203.jpeg
6005E132-A570-4073-82D4-BB628C9CFEB8.jpeg

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Staliniec T130

Co do Stalinca T130 jedna mała uwaga, mocowanie siłowników przy zrywaku powinno być w innym miejscu, zaznaczyłem je na zdjęciu.
Dzięki, kurcze nie mogłeś zajrzeć tu wcześniej. Tyle wydruków, i takie przeoczenie, jak je montowałem to coś mi nie pasowało.
Wersja po szybkiej poprawce.
3C15DE2D-4830-4217-8953-DF421D9EC47F.jpeg
2A3D28F4-496D-4DB6-AC30-4DAF93CA9478.jpeg

Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 416
W robocie 18
W robocie 176
W robocie 467
W robocie 200