• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Katastrofy i wypadki

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
Jeżeli całkowicie trzeźwa dziewczyna może przywalić głową w stojący tramwaj to równie dobrze może spaść z peronu.
Taki "wypadek"który widziałem miał ten sam powód co walenie głową w latarnie,słupy czy jajami w barierkę,
czyli wyłączenie rozumu z powodu gapienia się w srajfon.Można co prawda dyskutować czy ktoś patologicznie
gapiący się w srajfon jest trzeźwy ale nie wiem czy miałoby to sens bo niby jak w takim przypadku(i w jakich jednostkach)
stwierdzić stopień"zanietrzeźwienia"
 

obonek

Użytkownik
Reakcje
33 0 0
W Brodnicy około 10.20 wykoleił się pociąg osobowy Ariva relacji Brodnica - Toruń. Rozjazd nie był ustawiony na wyjazd, tylko na żeberko odstawcze. Skład wykoleił po przejechaniu wykolejnicy.

2019-05-01-15-19-19.jpg
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.637 133 3
Patrząc na uszkodzenie szybowca to runął pionowo na ziemię ;/ czytałem że pilot zahaczył o drzewo ale nie sądziłem że tak to się skończyło. Teraz też już wiem dlaczego nie opuścił sam szybowca ;/ niestety kompozyt oddaje energię w pilota
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 82

Podobne wątki