• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Katastrofy i wypadki

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.067 140 0
#62
Pociąg z Rosji...
Mgła...
na ciężarówce betonowe elementy mające jakimś tam wpływ na energię...
kto jechal tym pociągiem?
Antek Magyarewicz na pewno coś wie... ale nie powie.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#66
A tu bidula, Anglik 131, który teraz stoi na części towarowej stacji W-wa Rembertów. Przepraszam za ostrość, ale opóźniony pociąg którym jechałem, skracał czas przejazdu z powodu korka jaki się wytworzył i przyspieszał szybciej niż mój aparat ustawiał ostrość. Po raz pierwszy widziałem też dziw nad dziwy - wpuszczony został skład na tor zajęty (opuszczany) przez ten w którym ja jechałem. Pewnie na jakiś rozkaz, ale jednak.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
 

speedylelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#71
Paradoksalnie dzięki bałaganowi i złemu stanowi technicznemu wiele katastrof sie nie wydarzyło.
Pociągi jadą wolno i zdążą wyhamować.
Pod Szczekocinami grzały i katastrofa się wydarzyła.
Raz w tygodniu pociągi prawie się nie zderzyły.
I co?
I nic.
Dalej zatrzymują się na styk.
 
P

Paweł Piotr

Gość
#77
Nawet dziennikarze z portalu "Rynek kolejowy" pieprzą głupoty - wykolejenie miało miejsce na stacji Poraj, dokładnie w rejonie nastawczym nastawni wykonawczej "Pr1".
 

Michał Szewczyk

Aktywny użytkownik
Reakcje
27 0 0
#79
Nawet dziennikarze z portalu "Rynek kolejowy" pieprzą głupoty - wykolejenie miało miejsce na stacji Poraj, dokładnie w rejonie nastawczym nastawni wykonawczej "Pr1".
Dokładnie kilometr od stacji w kierunku Częstochowy. Przyczyną było nie domknięcie się rozjazdu czy jak to tam fachowo się mówi. Lokomotywa wjechała na niedomknięty rozjazd a część wagonów wjechało na drugi tor. Efekty widać na zdjęciach. Teraz naprawili już jedną nitkę i ruch odbywa się wachadłowo.

Chłopakom technicznym współczuję warunków pogodowych w jakich muszą naprawiać zerwaną trakcję.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 82

Podobne wątki