• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Poznań - Katarzynka - 25-26 listopada 2017

Tarka

Aktywny użytkownik
PKMK
Reakcje
204 1 0
#1
Serdecznie zapraszam do Poznania w dniach 25 i 26.11 na obchody święta kolejarzy. Poznański Klub Modelarzy Kolejowych jak co roku otwiera swoje drzwi. Do zwiedzania będzie:
1. makieta dydaktyczna (urządzenia SRK sterujące makietą)
2. makieta stacji Międzychód Główny
3. makieta stacji Międzychód Letnisko
4. makieta stacjonarna (ponad 700m torowiska)

Jak zawsze poza makietami będzie wystawa modeli. Dokładna lista dodatkowych atrakcji trafi tutaj po dokonaniu ostatecznych ustaleń w klubie. Od siebie dodam, że na makiecie dydaktycznej planujemy pokazy funkcjonowania urządzeń mechanicznych z dodatkową opowieścią krok po kroku jak to działa.

https://www.facebook.com/pkmk.fredr...9022606969806/783641141841283/?type=3&theater
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#2
Fajnie że taka impreza ma miejsce, kiepsko tylko że koliduje z imprezą w Rumi, coś tłoczno się robi ! Niestety bliżej mi do Rumi, gdyby był to inny termin to pewnie bym się wybrał :(
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#3
Katarzynki Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych jest od około 15 lat mniej wiecej w tym samym terminie. Zawsze w weekend najbliższy 24.11. Tak więc, to raczej impreza w Rumi koliduje z tym wydarzeniem...
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#4
Tak tylko napisałem, chętnie bym był na obu imprezach, nie mnie oceniać jaka impreza była pierwsza ;)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
T

Tarka

Aktywny użytkownik
PKMK
Reakcje
204 1 0
#6
Po ustaleniach w klubie załączam listę gości:
1. Makieta modułowa z Borówca;
2. Makieta zimowa w skali G;
3. Kolej ogrodowa z Pecnej;
4. Wystawa modeli kolei: brytyjskiej (Martin), wojskowej (AMW - Rychlikowie), kolekcja modeli R. Kromy;
5. Sklepy: ModelProjekt (Lokomotyw), Dataland, Kolpress;
6. Piko Polska
7. Kawiarenka z pokazami filmów o tematyce kolejowej.

W tym samym czasie MPK Poznań organizuje swoją Katarzynkę. Wiem tyle, ze planowana jest linia tramwajowa w relacji Madalina (wystawa taboru), Franowo (nauka jazdy), Gwarna (KMK Poznań). Jednak jest to w fazie ustaleń więc nie powiem czy MPK planuje imprezę jedno czy dwu dniową oraz co dokładnie będzie.

Ze swojej strony serdecznie zapraszam wszystkich, a w szczególności rodziny z dziećmi bo to głównie dla nich otwieramy swoje drzwi.
 

Podobne wątki