• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kasztany - Seebuleek

Seebuleek

Aktywny użytkownik
Reakcje
48 0 0
#1
Witam!

Od niedawna zacząłem swoją zabawę z modelarstwem. Postanowiłem, że można było by zrobić jakąś własną - pierwszą (pewnie ostatnią) makietę. Ogólnie szału nie ma ale coś tam udało mi się stworzyć z zachowaniem proporcji.









Chciałem też zrobić coś z niczego, i wszystkie materiały i narzędzia znalazłem w domu. Jedyny koszt jaki na razie poniosłem to dwa kleje - 12zł.

Jest to moja pierwsza tego typu praca, Mam nadzieję, że bardzo mnie nie zjedziecie :p. Uwagi, porady, opinie mile widziane :).

Pozdrawiam!
Sebastian.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#3
Wiesz... Na razie to są cztery ściany, parę okien, drzwi, dach i nie wiadomo co to będzie. Ostatnia fotka daje już jakiś pogląd, ale bardzo mglisty. Opisz co chcesz zrobić, a jest szansa, że dostaniesz porady. Nie obraź się, ale nadal nie wiadomo co to ma być: garaż, obora, warsztat, czy coś zupełnie innego.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#5
To jak dla mnie, to za mało miejsca przed budynkiem, bo żaden zestaw ciężarowy nie wjedzie na warsztat.