• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kartonowy model lokomotywy T448p - skala 0

Arturoko

Nowy użytkownik
Reakcje
10 0 0
#1
Mój ojciec ukończył niedawno model czechosłowackiej lokomotywy T448p z wydawnictwa Modelik w skali 1:45 w malowaniu DB.
Niestety Tato nie jest z klawiaturą za pan brat i nie ma co liczyć kiedykolwiek na jakąkolwiek relację, to chociaż zrobiłem zdjęcia prawie gotowego modelu. W zasadzie na zdjęciach brakuje tylko przewodów pneumatycznych na czołownicy, ale pogoda była do zdjęć i zrobiłem fotki jeszcze przed ich dodaniem.















Model doznał kilku uszkodzeń w transporcie, m.in. stopnie laserowo cięte zostały uszkodzone. Najpoważniejszym jednak mankamentem jest brak torowiska :p
Najważniejsze jednak, że cieszy oko, a w budowie jedyny słuszny wagon dla tej lokomotywki - Falns w barwach DB :)
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
#2
Ładny model - zdolny tato.
Szkoda tylko ze fotki za jakiś czas pewnie znikną - są na zewnętrznym serwerze.
 

Podobne wątki