• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kartonowa lokomotywa EU04 z zetki H0

Ogryzek

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Wielki szacun... Kawal dobrej roboty :!: 8)

Mam trochę modeli do sklejenia z kartonu.. Ale jakoś sobie lezą... Może kiedy indziej albo ktoś się znajdzie kto je złoży ;) Mi karton jakoś w palcach się nie układa :roll:
 

instruktor

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Przeglądając strony o taborze kolejowym natrafiłem na to forum ze względu na lokomotywę EU-04.
Mam takie małe pytanie do kolegi modrzew. Gdzie można kupić ten zestaw do sklejenia modelu EU 04. Podchodzę do tej lokomotywy z wielkim sentymentem ponieważ rozpoczynając pracę na kolei (w roku 1969) jeździłem na tym typie lokomotyw przez kilka lat (za pomocnika na EU 04-09, a jako maszynista na EU 04-05). Następnie przesiadłem się na wprowadzane do służby lokomotywy EU-07.
Obecnie jestem na emeryturze i chciałbym sobie ustawić taki model nad komputerem i wspominać lata świetności na kolei.
 

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Można kupić w sklepie modelarskim albo przez internet. Wówczas wpisujesz Pan "EU04" (poprawna nazwa lokomotywy) i "Zetka" (nazwa wydawnictwa) do wyszukiwarki i ona sama znajdzie sklep.
 

instruktor

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
To zbliżenie litery "U" i cyfry "0" (brak spacji) - to zrobiło się jak zaczęto "przykręcać" duże litery. Na oryginalnych tabliczkach które ja pamiętam (odlewane z żeliwa) było EU 04-09
 

Podobne wątki