• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kartonowa EP09 w skali H0

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
#2
Najlepiej sklekjona EP09 GPMu jaką widziałem. Przymierzam się w ostatnim czasie ciągle do tej wycinanki, z zamierzeniem postawienia budny na napędzie Roco, i widzę, że warto, bo efekt zadowalający.
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#3
Model sklejony całkiem ładnie, jednak merytorycznie wycinanka EP09 GPM ma masę błędów. Chciałem wykorzystać ją do wyrysowania blach do trawienia ale na nic mi się zdała (cała masa błędów na dachu, skopane czołownice, szafy w podwoziu to porażka do kwadratu. Zrobienie dobrego modelu będzie wymagało sporo własnej inwencji.
 
OP
OP
modrzew

modrzew

Znany użytkownik
Reakcje
1.348 1 0
#4
Na dachu raczej braki niż błędy.Dorobiłem brakujące elementy.Szafy podwozia są dobrze zaprojektowane ,tylko źle wskazane ich rozmieszczenie.Wystarczy popatrzeć na zdjęcia oryginału żeby poprawnie skleić.A po za tym wiadomo,im więcej godzin przy modelu , tym dokładniejszy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 5
Tabor 4
Tabor 2
Tabor 4
Tabor 5

Podobne wątki