• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KARSZNICE

radekuc

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
W miare mozliwosci czasowych jesli bedziecie zainteresowani moge powstawiac troche zdjec taboru ze skansenu w Karsznicach - okolice Lodzi Pozdrawiam
 

Załączniki

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#6
sorka -> sorry -> z ang. przepraszam...
taki slang młodzieżowy...

PS. Za moich czasów się mówiło 'Kapewu', a moje dziecko mówi 'Kapi' :D
 

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#8
gbbsoft napisał(a):
sorka -> sorry -> z ang. przepraszam...
taki slang młodzieżowy...
A czy używania slangu młodzieżowego nie można by zakazać w regulaminie? Ostatecznie nie dla każdego musi być zrozumiały, a poprawny polski napewno tak.

Pozdrawiam.
Tomek.
 

pyro

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
#9
Aż się prosi żeby te wagony śmigały z jakimiś pociągami retro. Stojąc w skansenie tylko ruścieją. Problemem jest tylko zasobność portfela na remonty taboru.
 

aqws9

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
grzesiek90 napisał(a):
Mogli by zorganizować jakiś festyn czy coś... pozbierali by trochę i z czasem może i by odżył ten skansen ;)
W naprawdę sprzyjających warunkach zebraliby tyle, że nie starczyłoby na farbę dla jednego wagonu, a festyn co drugi dzień nie przejdzie... niestety, tylko sponsor, mógłby coś zaradzić...
 

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#12
To moja ulubiona lokomotywownia :!: Zawsze kiedy włącza mi się "szwendacz" to tam przyjeżdżam i uprawiam włóczęgostwo, nabierając przy tym inspiracji do robienia modeli podziwiam również ogromną ilość prywaciaży jaką można tam teraz spotkać.
Ale ostatnio wyczaiłem po drugiej stronie torów na przeciwko hali lokomotywowni fajną wierzę ( bodajże z oświetleniem). Idealny punkt do robienia zdjęć, trzeba się będzie wdrapać :idea:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW KOLEJOWYCH KARSZNIC :grin:
 
OP
OP
R

radekuc

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Przedstawiam dalsza partie zdjec .Jesli chodzi o finansowanie to dowiedzialem sie od portiera iz skansen troche kaski dostal i beda sie starac dobrze wykorzystac fundusze na godne cele :D To co zauwarzylem to wymianiane sa runny w budynku i tyle :sad:
No i jeszcze jedna rzecz parowoz prezentowany na tych zdjeciach moze ogladamy po raz ostatni w tym skansenie :shock: Przestawiono go w inne miejsce poniewaz zostal on sprzedany no ale niestety szczegolikow nie znam , mam nadzieje ze to tylko plotka
 

Załączniki

  • 78,9 KB Wyświetleń: 1.619
  • 92,7 KB Wyświetleń: 1.623
  • 106,5 KB Wyświetleń: 1.622
  • 91,3 KB Wyświetleń: 1.620
  • 79,8 KB Wyświetleń: 1.619
  • 126 KB Wyświetleń: 1.619
  • 78 KB Wyświetleń: 1.618