• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Kamień Pomorski - II Kamieński Weekend Modelarski - 24-25 marca 2018

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#1
1521491038580.png

Kamieński Dom Kultury wspólnie z Parkiem Miniatur i Kolejek w Dziwnowie organizują II Rodzinny Kamieński Weekend Modelarski.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu Kamieńskiego, pasjonatów oraz osoby interesujące się modelarstwie na jedyne takie wydarzenie. W weekend odbędzie się wystawa gdzie będzie można zobaczyć modele: latające, pływające, redukcyjne oraz makiety kolejowe. Oprócz samej wystawy odbędą się również pokazy driftu modelami samochodów RC, wyścigi na torze modelami RC BUGGY oraz pokaz modeli latających. W ramach weekendu odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych. Na warsztatach będzie budowa makiet kolejowych, modeli kartonowych, modeli latających czy też malowanie figurek. W tym roku po raz pierwszy będzie symulator lotu. Dla najmłodszych przygotowane są jeszcze inne atrakcje jak m.in przejazd kolejką lilipucią. W niedzielę odbędą się zawody modeli szybowców. Swój udział w imprezie zapowiedzieli modelarze z Kamienia Pomorskiego, Goleniowa i Szczecina.
Weekend modelarski odbędzie się w dniach 24-25 marca w godzinach: sobota 12:00-17:00 i niedziela 10:00-16:00.

Zapraszamy
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
#12
DSC_0134.JPG
DSC_0133.JPG

Wpis połączony automatycznie:

DSC_0138.JPG
DSC_0137.JPG
DSC_0136.JPG

Wpis połączony automatycznie:

DSC_0140.JPG
DSC_0139.JPG
DSC_0138.JPG
DSC_0137.JPG

Wpis połączony automatycznie:

DSC_0143.JPG
DSC_0142.JPG
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#15
Impreza jak była wiedzą wszyscy którzy byli (y)
Ja osobiście dziękuję organizatorom za serdeczne przyjęcie, za zorganizowanie noclegu, za przemiłe rozmowy, szczególnie te wieczorno-nocne (była moc o_O)
No i Sławek, wymień ten wahacz :LOL:
Do następnego razu.
 

Załączniki

OP
OP
Gerson

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#16
Na koniec krótkie podziękowania (kolejność przypadkowa :)):
- kolegom za miłe spotkanie przy makiecie, możliwość poznania Zdenia i Telewizora11.
- Fazer0001 za dotarcie na imprezę oraz dostarczenie modułu (jak się okazało brakującego elementu całej układanki ;))
- organizatorom: Tomkowi, Bartkowi oraz Panu Stanisławowi za organizację oraz zaproszenie naszego klubu do udziału w tej imprezie.

Na koniec mały bonus (jedyne dwa filmy, które nagrałem podczas imprezy :)):

 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#20
Witam. Mam pytanie do uczestników minionej imprezy: rozmawiałem z kimś (niestety nie pamiętam z kim) o tym iż owa osoba ma na sprzedaż modele kontenerów "morskich"
Proszę o kontakt
cholerna skleroza :eek::confused:
 

Podobne wątki