• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kalki Kalkomanie

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
#1
Witam kolegów z forum.
Mam pytanie odnośnie strony kalkomanie.com. Czy orientuje się może ktoś jak wygląda sprawa wznowienia produkcji? Jest kilka pozycji już niedostępnych a pożądanych np. trumienki PKP wagonu 1kl. (Adu) lub zielonej 2kl. (Bdu). Pisałem nawet maila do właściciela ale odpisał, że ma problemy ze zdrowiem i póki co się leczy, natomiast ma zamiar wznowić produkcję. Mój pierwszy kontakt był ok roku temu. Potem przypomniałem się po kilku miesiącach, potem znowu po kilku jednak nie dostaję odpowiedzi...
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#2
U mnie wisi z początku września zamówienie z kalkami i cisza, więc może znów się leczy. Jak masz projekt to wal do MF Zone i cześć.
Kiedyś z p. Allegratką rozmawiałem na temat druku kalek i stwierdził że minimalna ilość to arkusz A3.
 
OP
OP
voytecki

voytecki

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 5
#3
No to chyba wszystko jasne w kwestii dalszego funkcjonowania sklepu www.kalkomanie.com.

"Działanie sklepu zostaje wstrzymane do odwołania.
Wszystkie złożone i opłacone zamówienia zostaną zrealizowane w najbliższych dniach.
Dziękujemy wszystkim klientom za wieloletnią, owocną współpracę".


Prawdopodobnie choroba nie chce dać za wygraną :(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 6
Techniki modelarskie 18

Podobne wątki