• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kalkomanie wodne

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#1
Nie mam pewność czy to odpowiedni dział na ten temat ale może mnie nie zlinczujecie jeśli to nie tu lub gdzieś jest podobny:)
czy ktoś wie gdzie i u kogo można zamówić gotowa kalkomanie lub papier do kalkomanii (do drukarek atramentowych) wiem że robią to w Melius manie ale strasznie długo trzeba czekać (kilka miesięcy) A np u kalkomanie.com ma tylko swoje gotowe projekty i nie ma tam opcji wydrukowania tylko tego co potrzeba:) papier taki do kalkomanii był w sklepie kotebi ale aktualnie się skończył i podobno prędko się nie pojawi...:)
Ktoś coś wie? Ktoś coś słyszał?:) Ktoś coś może z was tutaj się czymś takim trudni albo coś konkretnie wie:)

Pozdrawiam Albert-UniQue:)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#2
Nie mam pewność czy to odpowiedni dział na ten temat ale może mnie nie zlinczujecie jeśli to nie tu lub gdzieś jest podobny:)
czy ktoś wie gdzie i u kogo można zamówić gotowa kalkomanie lub papier do kalkomanii (do drukarek atramentowych) wiem że robią to w Melius manie ale strasznie długo trzeba czekać (kilka miesięcy) A np u kalkomanie.com ma tylko swoje gotowe projekty i nie ma tam opcji wydrukowania tylko tego co potrzeba:) papier taki do kalkomanii był w sklepie kotebi ale aktualnie się skończył i podobno prędko się nie pojawi...:)
Ktoś coś wie? Ktoś coś słyszał?:) Ktoś coś może z was tutaj się czymś takim trudni albo coś konkretnie wie:)

Pozdrawiam Albert-UniQue:)

No lepiej by było w dziale modelarstwo , warsztat .
A trochę mam odczucie że w gorącej wodzie cię wykąpali , model się trochę robi i na zaraz raczej kalek się nie zamawia ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#3
Nie mam pewność czy to odpowiedni dział na ten temat ale może mnie nie zlinczujecie jeśli to nie tu lub gdzieś jest podobny:)
czy ktoś wie gdzie i u kogo można zamówić gotowa kalkomanie lub papier do kalkomanii (do drukarek atramentowych) wiem że robią to w Melius manie ale strasznie długo trzeba czekać (kilka miesięcy) A np u kalkomanie.com ma tylko swoje gotowe projekty i nie ma tam opcji wydrukowania tylko tego co potrzeba:) papier taki do kalkomanii był w sklepie kotebi ale aktualnie się skończył i podobno prędko się nie pojawi...:)
Ktoś coś wie? Ktoś coś słyszał?:) Ktoś coś może z was tutaj się czymś takim trudni albo coś konkretnie wie:)

Pozdrawiam Albert-UniQue:)
Co do kalek to wystarczy trochę poszukać, nawet na tym forum, bo na górze strony po prawej jest takie okno SZUKAJ i jak wpiszesz np drukowanie kalek to wyskoczy Ci m.in. to:
http://forum.modelarstwo.info/threads/drukowanie-kalkomanii.21497/

Co do papieru do kalkomanii wystarczy zapytać "wujka Google" i wyskoczy Ci np to:
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=papier do kalkomanii

Jak wpiszesz zapytanie w allegro to na dzień dzisiejszy wyskoczy Ci to:
http://allegro.pl/papier-do-kalkomanii-bialy-a4-do-druk-laserowa-i5727037547.html

Miłego szukania i czytania. :)
 

kronostudio

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Dzień dobry.

Oferujemy druk kalkomanii
dane techniczne
gramatura 130g lub grubsze
druk w palecie barw CMYK + kolor biały ( kolor biały 100% krycia) ostrość elementów do 1mm
druk w formacie A4/ A5
rozdzielczość wydruki 1200dpi

rozsądne terminy
pozdrawiamy serdecznie

kontakt
tel.505565133
kronostudio@gmail.com
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
#6
A ja mam pytanie, gdzie mogę kupić kalkomanie do ciężarówek, oprócz strony kalkomanie.com bo tam mnie nie satysfakcjonują, bądź nie umiem szukać. Zainteresowany bym był kalkomanią określającą pojazd i zestaw pojazdów, jak i prędkości naklejane na ciężarówkę. Dzięki i pozdrawiam :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#7
A ja mam pytanie, gdzie mogę kupić kalkomanie do ciężarówek, oprócz strony kalkomanie.com bo tam mnie nie satysfakcjonują, bądź nie umiem szukać. Zainteresowany bym był kalkomanią określającą pojazd i zestaw pojazdów, jak i prędkości naklejane na ciężarówkę. Dzięki i pozdrawiam :)
Możesz poszukać np. na stronie decalprint.de