• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

kalkomania

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#2
Kup kalkomanie od Pana Andrzeja ''allegratki'' na allegro, polecam też super artykuł w Kmid, numeru teraz ci nie podam. Możesz sobie policzyć i porównać wymiary...
 

Picio87

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Witam
Posiadam traxa rocowskiego i w związku z tym mam pytanie - czy ktoś podjąłby się położenia kalki na moim modelu? model mam przygotowany pod kalkę, pomalowany już jest.
Może jest jakaś chetna osoba ze śląska lub z pomorza bo w tych dwoch regionach bywam?

zapraszam na pw.

pozdrawiam
piotr
 

zinq

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Zamawiam u www.modele.strefa.pl koszt za 1 strona A5 + kopia ( dwie takie same kalkomanie w formacie A5 ). Koszt tego najmniejszego wypustu to 200 zł, jak szukałem to chyba najtaniej w porównaniu cena/ilość.
 

stley

Użytkownik
Reakcje
6 0 0
#9
Poszukuję kalkomanii do węglarek Zabrza ewentualnie PTK Holding. Polećcie mi proszę Koledzy gdzie takie dostane lub do kogo się zwrócić o ich wykonanie? (mogę dostarczyć szczegółowe zdjęcia)
 

RS11

Znany użytkownik
Reakcje
153 0 0
#13
Ale które bo ja w bazie mam kilka różnych eaosów PTKIGK i np tzw krótką słowacką...
Zapodaj zdjęcie jak możesz.
 

stley

Użytkownik
Reakcje
6 0 0
#14
Niestety teraz nie jestem w stanie wkleić zdjęć, a specjalista od nazw i oznaczeń ze mnie żaden. Jestem w delegacji i jutro będę miał dostęp do wszelkich danych i wtedy uzupełnię moje pytanie.

Chcę wykonać modele na bazie Fito-węglarki.
 
Ostatnio edytowane:

stley

Użytkownik
Reakcje
6 0 0
#15
Modele miałyby być wykonane na bazie Fito-węglarki na podobieństwo wagonów z poniższych zdjęć i do takich właśnie poszukuję kalkomanii.
Najłatwiejszy byłby oczywiście Eaos-w (widywałem je również z logiem PTKiGK Zabrze).

ptkigk_Eaos-w_01.jpg ptkigk_Eaos_01.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 8
Tabor 5

Podobne wątki