• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kalendarz Adwentowy Herpa 2014 inaczej.

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
Ale dziwny jest ten Mercedes, przód ma przerysowany, zbyt masywny do całości.
Myślę, że w czarnym, albo jakimś granacie wyglądałby lepiej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Bardzo fajny ten Mercedes. Może kolor trochę nie pasuje, ale to kwestia gustu. Fajnie, że ma oznaczenia no i kolorowy znaczek na masce. Mnie się podoba. Tak wykonane powinny być wszystkie modele w tym kalendarzu.
 
Reakcje
10.796 67 1
A ja się zapytam co to jest za model ? Wygląda mi na klasę A , ale na mercedesach osobowych się nie znam i nie ogarniam ich modeli osobowych . Kolor nieco go psuje , ale wykonany ładnie .
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Tak masz rację to prawie Mercedes A, tyle, że się zwie GLA, czyli lekki miejski SUV zbudowany na podzespołach KLasy A.
Miniaturka Mercedes GLA z dzisiejszego okienka wygląda świetnie w tym czerwonym kolorze i felgach na niskoprofilówkach.
Razi mnie tylko ta srebrna wstawka w przednim zderzaku. Bez niej modle byłby bardziej klasyczny. Natomiast z tyłu bardzo
mu takie upiększenie pasuje. Srebrne ramki w szybach oraz relingi są bardzo eleganckie. Oznaczenia to wielki atut tego GLA.
 
Reakcje
10.796 67 1
Śniegu nie ma , ale za to dużo białych modeli w kalendarzu :D To sportowe cacko idealnie pasuje do tych lasek . Podoba mi się , jak będę miał 45 na karku to sobie taka używkę kupię :D
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Takie modele to ma się rozumieć (y). Mi się bardzo podoba MB GLA(y) ,ja poluję na wersję Dealerską taką jaką pokazał Marek :)..SLS także jest bardzo ładny:) i sam posiadam już trzy sztuki i jestem z nich bardzo zadowolony:) ,pięknie wykonane modele (y)(y)(y),,jedyne co mi się w nich nie podoba to kolory przez które wydają się takie bardzo plastikowe ,ale ogólnie Super..(y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Tradycji stało się zadość i herpa serwuje w każdą niedzielę naprawdę super wykonane z najwyższej półki modele, Mercedes SLS AMG Roadster w błyszczącej bieli
wygląda olśniewająco. Rzeczywiście jest dużo białych modeli w kalendarzu, ale taki urok magii świąt ;) Model pod każdym względem rzuca się w oczy. Brązowe
wnętrze i sportowe felgi, które są tylko w Roadsterze, dodają mu smaczku i rasowego wyglądu klasycznego dwumiejscowego roadstera nawiązującego do tych z lat
50-tych. Jestem ciekaw jakie będą trzy ostanie modele w kalendarzu. Czy będą zasługiwać na miano top 3 Adwentu ? Tego się dowiem dopiero 24 grudnia. Super SLS !
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Kolejny pięknie wykonany model. Podobają mi się takie modele. Widzę, że Herpa postawiła w tym roku na modele Mercedesa. Chyba najwięcej ich w tym kalendarzu.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Dla równowagi dzisiaj herpa dała czerwonego legendarnego VW T. Wykonanie dość dobre, ma chromowane znaczki, czarne wycieraczki, tylny zamek oraz
opalającą się nago koleżankę właścicielki. Czyżby to były znajome od tych stojących z prezentacji Maybachowej ;) Ciekawe co będzie jutro dostępne ?
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Dwa ostatnio pokazane mercedesy wygladaja znakomicie (y)(y) T3 rowniez daje rade ,polakierowane detale dodaja uroku tego modelowi :cool: a tak wogole to idealny wózek dla "świetego" pakowny,czerwony :ROFL::ROFL::ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 219

Podobne wątki