• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kalendarz Adwentowy Herpa 2012

OP
OP
Masztelek

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam Wąs!
Widzę, ze im bardziej "polski" model tym większa dyskusja!
Dzisiaj nie będzie wielka zmiana! Nadal pozostajemy w temacie ZSRR.
Dzisiaj w nocy podczas telefonicznej rozmowy z moja ukochana, otworzyłem 18. Model z kalendarza - po ciemku. I mówię do niej... Eeeee powtórka - Borgward z zeszłego roku. Dzisiaj w dzień oglądam model i co? Coś zupełnie innego! Nawet widząc sie z Brodagazem powiedziałem jemu i NorbiAudi, ze jest Borgward...

18. Moskwicz 403

image.jpg
image.jpg


A skoro jesteśmy we wschodnim klimacie to prezentuje Wam ulubiony utwór i teledysk, mój i Brodagaza!

 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Teledysk bardzo mi się podobał i obejrzałem do końca , to nie jest wasz ulubiony, tam nie ma scen rozbieranych.:ROFL:

Co do modelu bardzo fajny i kolorek nie pretensjonalny jak ta (powyżej) pomoc drogowa i wykonanie na wysokim ( chińskie małe rączki) poziomie .:D
 
OP
OP
Masztelek

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzisiaj będzie tylko model! Bez utworu... :)
"-Piękna, lsniaca...
-Mercedes tez jest czarny!
-Mercedes przy tym to gowno!"
~Młode Wilki

Tak tez dzisiaj prezentuje model, który spodoba sie użytkownikowi NorbiAudi!

19. Audi R8

image.jpg
image.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.339 108 2
Ma kolega dioramę to nie fotki niedługo będą robione na desce klozetowej.:ROFL:
A na poważnie model jest super i muszę go na swoją niekończącą się listę zakupów zapisać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Moskwicz bardzo fajny, tylko te dziury w błotnikach straszą. Audi też bardzo ciekawy i wykonanie bardzo fajne.
 
OP
OP
Masztelek

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam już jeden z ostatnich razy!
Jak wiecie nie umiem wkładać lusterko do modeli poza tym nie mam do tego warunków. :)
Dzisiaj w nocy, gdy otwieralem kalendarz, zobaczyłem piękny model. Myśle sobie - Calibra! Po chwili, gdy kliknalem sie w głowę - gdzie tam Calibra.

20. OPEL Astra Coupe V8

image.jpg
image2.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
Coraz lepsze zdjęcia Masztel.Kto jak kto, ale człowiek, który prowadzi konkurs fotograficzny powinien się chociaz trochę postarać.:gwizd:
Astra wyglada lepiej w czerni niż te, które sprzedawali luzem w bieli.
 

OSA

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 1 0
Ja ją chcę!! ;) Jeden z dwóch modeli obok X1/9 które chciałem z tegorocznego kalendarza wyjąć...Niestety był już dla kogoś i ta osoba pewnie by się skapnęła że ktoś jej wsadził złożone mini kity zamiast w/w :p
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 217

Podobne wątki