• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kalendarz Adwentowy Herpa 2012

OP
OP
Masztelek

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam Panów! I jedna Panią! Która przed chwila napisała do mnie smsa : "daj im ten model, bo Cię zjedzą!"
No i mam. Koniec swiata był, ale słuchanie! Jakie ja teraz będę miał życie! Istny raj, a najważniejsze, ze już nie sam!

Model wczoraj... Był piękny, nowy wytwór herpy.
Wg mnie dobra propozycja do kalendarza. :)

21. Citroen Ami6 Break

image3.jpg
image4.jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Wreszcie tło jakieś lepsze.Skoda bardzo fajnie się prezentuje w tym kolorze.Model ogólnie bardzo fajnie wykonany i przy drobnych poprawkach wyglada bardzo dobrze.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
W tym kolorku to Skoda wygląda bardzo ciekawie. Pięknie się odcinają chromowane elementy. Chyba nawet ładniejsza niż czerwona.
 
OP
OP
Masztelek

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam Panów i Panią!

Przepraszam za wczorajsze spóźnienie!
Dzisiaj jestem punktualny! :)
I to nawet przed czasem!

Autko wyciągniete z kalendarza łudząco przypomina zeszłoroczne, bo w zeszłym roku pod koniec było Audi Q5 w podobnym kolorze, a w tym roku jego mniejszy brat. :)

23. Audi Q3

DSC01995 (Kopiowanie).JPG
DSC01996 (Kopiowanie).JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 217

Podobne wątki