• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kalendarz Adwentowy Herpa 2012

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Jestem pod niesamowitym wrażeniem w zasadzie szczęka mi opadła , jest świetny model i idealna fotka.
Gratuluję Masztelek jak chcesz to potrafisz teraz Ci nie odpuszczę.;)
 
OP
OP
Masztelek

Masztelek

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam serdecznie Was w dniu wigilijnym tym!

Model, szczerze obstawiałem, że taki będzie w jakiś sposób, bo wiedziałem, że będzie Mercedes.
Jest ładny, nie mam takiego, ale przezroczysty to wiadomo... :) I bardzo ciężko było złapać na nim ostrość, ale... Co mogłem zrobiłem! :)

24. Mercedes Benz SLS Cabrio

DSC01999 (Kopiowanie).JPG
DSC02001 (Kopiowanie).JPG
DSC02003 (Kopiowanie).JPG




I jeszcze ode mnie :)

DSC01953 (Kopiowanie).JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Audi bardzo fajne, ale ten Mercedes dużo ciekawszy. Takie przezroczyste wersje to właśnie bardzo cenne okazy. Dla kolekcjonera MB obowiązkowy.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Jak dla mnie najgorszy model z tego kalendarza.
Nie lubię takich przezroczystych wynalazków, jeszcze gdyby miały silnik i reszte podzespołów zbliżonych do oryginału to ok, ale w takiej postaci wygląda jak tania zabawka.
 

HubertH0

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Mimo że widziałem cały kalendarz od razu i tak z niecierpliwością będę czekał na każdą Twoją prezentację.
Naprawdę warto w tym roku kupić sobie kalendarz bo jest świetny i chba wszystkie modele przypadną wam do gustu.
Kadett jest rewelacyjny.
Gdzie i za ile kupić kalendarz?
[DOUBLEPOST=1511262603][/DOUBLEPOST]
Witam Was!
Myślę, że to już się stanie tradycją, naszą kolekcjonersko-modelarsko-świąteczną, dzięki której każdy z nas przygotuje się do nadchodzących świąt. :)

W zeszłym roku prezentacja modeli z kalendarza adwentowego odbyła się w przepiękny sposób i bardzo mi się to podobało. W tym roku mam zamiar stworzyć coś podobnego. ;)

Niecierpliwych proszę o nie wstawianie w temat informacji "jaki modeli będzie w następnych dniach". Z założenia ma to być ciekawy, świąteczno-modelowy temat, który wymaga cierpliwości, oczekiwania nie tylko na kolejny model, ale także na święta!

Kalendarz zamówiłem z miesięcznym wyprzedzeniem. Dotarł na czas, a nawet wcześniej dzięki dobrym kontaktom! :)

W tym roku wygląda on tak:



Pierwszy model zobaczyłem dzisiaj ok. 15:00. Dzień rozpoczął mi się dość późno, bo najpierw bolała mnie głowa, po wczorajszej nocy, a potem był trudny dostęp do internetu przez co model pokazuję dopiero teraz... Model nie jest dla mnie najlepszy, gdyż nie lubię starszych aut, ale jest mój, z mojego kalendarza, więc jest piękny - to oczywiste!

1. Opel Kadett




Zapraszam do odwiedzenia tematu jutro! Będzie PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNA niespodzianka! :)
Gdzie i za ile kupić kalendarz?
 

HubertH0

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Muszę powiedzieć kolego, że należy Ci się "Złota Łopata" za odkop roku... :D:D:D

Zobacz załącznik 522070
O dziękuję Ale teraz może zabrzmieć dziwnie ale jeszcze raz się spytam gdzie napisać nowy temat/post bo jestem na telefonie i tak się pytam bo nie pamiętam
I przy okazji polecasz niespodziankę herpa? Bo sobie chyba kupię ze dwie sztuki
[DOUBLEPOST=1511466142][/DOUBLEPOST]
O dziękuję Ale teraz może zabrzmieć dziwnie ale jeszcze raz się spytam gdzie napisać nowy temat/post bo jestem na telefonie i tak się pytam bo nie pamiętam
I przy okazji polecasz niespodziankę herpa? Bo sobie chyba kupię ze dwie sztuki
:ROFL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Ale teraz może zabrzmieć dziwnie ale jeszcze raz się spytam gdzie napisać nowy temat/post bo jestem na telefonie i tak się pytam bo nie pamiętam
Zależy o czym chcesz napisać. W zależności od zawartych informacji w Twoim temacie musisz go napisać w odpowiednim dziale naszego forum.
I przy okazji polecasz niespodziankę herpa? Bo sobie chyba kupię ze dwie sztuki
Nie mogę nic powiedzieć o niespodziankach Herpy, bo takowych nie kupuję.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 217

Podobne wątki