• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kabina EP09

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#1
Witam!
Potrzebuję jakieś fotki wnętrza kabiny EP09. Nie mogę nigdzie zdobyć planów, a chcę to wiernie odtworzyć. Chodzi o wersję przed modernizacją. Szukałem, szukałem, ale niewiele znalazłem.
Prace już bardzo zaawansowane. Za parę miesięcy będzie prototyp.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#7
krzychu12231, normalnie rozśmieszasz. Nie jestem złośliwy, ale czemu nie wpisałeś słów "kabina EP09" w wyszukiwarce grafiki wójka Google, tak jak to zrobił Ostbahn? Przecież takie działanie to podstawa, a dzieckiem już nie jesteś, i chyba takie rzeczy powinieneś wiedzieć.

Jak ktoś szuka jakiś zdjęć, to niech najpierw szuka poprzez Google, oraz na stronach ze zdjęciami kolejowymi (wszelkie galerie). Wtedy można uniknąć proszenia innych o pomoc. Chyba że się szukało i nic nie znalazło. Sam też już naprawdę nie raz prosiłem tu na forum o pomoc w sprawie zdjęć, gdy sam nie mogłem nic znaleźć. Jednak Google to podstawa.
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#9
Nie no, spoczko.
Ja sam nie raz i nie dwa czegoś tam szukałem. I zawsze używam właśnie wyszukiwarki grafiki Google. Jest to dla mnie rzecz oczywista, jako pierwszy krok, dlatego też napisałem innym radę, by też w ten sposób szukali, bo można naprawdę wiele ciekawych wyszukiwań uzyskać.

Grunt, że sam i z pomocą innych znalazłeś chyba sporą ilość niezłych zdjęć no i schemat.
 

mauser

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#10
Plan kabiny spoko tylko że to jest plan kabiny z lokomotywy EP09-002 a jak wiemy ona miała inny pulpit niż wszystkie inne Epoki. Zresztą też nie do końca bo widzę drążek hamulca postojowego pod pulpitem pomocnika a Epoka ma hamulec postojowy pneumatyczny a nie mechaniczny. Szukaj dalej.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 0
Koleje w Polsce 3
Koleje w Polsce 7
Koleje w Polsce 54
A
Koleje w Polsce 10

Podobne wątki