• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

K&K

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Aż brakuje mi słów na opisanie tego Volvo:eek:u kolegi co prezentacja to coraz lepszy model:ptutaj malowanie jak i te wszystkie dodatki powodują że te Volvo wygląda rewelacyjnie(y).
 
OP
OP
K&K-1/50-WSI

K&K-1/50-WSI

Aktywny użytkownik
Reakcje
557 0 0
Aż brakuje mi słów na opisanie tego Volvo:eek:u kolegi co prezentacja to coraz lepszy model:ptutaj malowanie jak i te wszystkie dodatki powodują że te Volvo wygląda rewelacyjnie(y).
Dzięki staram sie robić coraz lepsze zdjęcia choć aparat jeszcze ma delikatne braki. Co do modelu to model w ciągłej sprzedaży wiec może czas na pierwszy zakup 1/50 . Pozdrawiam serdecznie i do jutra mysle ze dodam kolejny model który sie bardzo spodoba
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Dzięki staram sie robić coraz lepsze zdjęcia choć aparat jeszcze ma delikatne braki. Co do modelu to model w ciągłej sprzedaży wiec może czas na pierwszy zakup 1/50 . Pozdrawiam serdecznie i do jutra mysle ze dodam kolejny model który sie bardzo spodoba
Oglądając twoje modele nabieram więcej chęci na kupno modelu w tej skali(może kiedyś jak mi się miejsce na półce zwolni:p)ale póki co zostaje narazie przy skali 1:87.