• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

K&K

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Byłem w Iławie, widziałem na żywo i jestem pod wrażeniem. Modele są rewelacyjne i wykonanie ich jest kapitalne. Zawsze bałem się oglądać te tematy ale teraz, jak zobaczyłem na żywo to tym bardziej boję się, że zacznę zmieniać skalę. Przy dzisiejszej polityce cenowej Herpy, to stosunek ceny do jakości, wierności odwzorowania i szczegółowości w modelach WSI chyba jest lepszy.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Rewelacyjnie wyglądają te wszystkie modele(y)jestem pod wrażeniem i z przyjemnością oglądam takie cudeńka:eek:i czekam na kolejną dawkę zdjęć.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Piękne te modele. Widziałem na żywo i jestem pod wrażeniem. Czekam na fotki modeli z australijskich dróg. Te spodobały mi się najbardziej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Mam nadzieje ze nie dostanie mi sie ze tutaj wrzuciłem zdjęcia z Iławy
Twoja nadzieja jest prawdą Darku. To Twój temat i możesz tu zamieszczać swoje zdjęcia bez żadnego pytania.
Zdjęcia świetne, a i modele niesamowicie na nich wyglądają.
W dziale samochodowym jakoś w tym roku nie założyłem tematu, bo nie myślałem, że będzie tyle ciekawych modeli do pokazania.
Pokazuj dalej, bo przyjemnie się to ogląda.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Kapitalne są te Ciężarówki, piękne malowania i świetne konfiguracje, trudno wybrać faworyta, ale ta T5 policyjna ma tak skopany przód że dłuższą chwilę się zastanawiałem co to za model. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Ciężko się to ogląda, bo ślinka cieknie coraz bardziej. :D Przepiękny zbiór. Wybranie faworyta jest tutaj po prostu nierealne, bo wszystkie przykuwają uwagę.