• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

K&K

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#42
Chętnie przygarnę model do siebie, poniżej foto w 1:1. Obrysowe patyki trochę przeskalowali niestety.
vennesla transport.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#43
No to teraz dałeś do pieca :eek: Przepiekny model :love::love::love::love: Właśnie o nim pisałem i jeśli kiedykolwiek sie skusze na model w tej skali to bedzie właśnie ten model i żaden inny. Zakochałem sie w nim normalnie :love::love::love::love::love:
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.885 2 0
#44
Kurde szczęka mi opadła jak zobaczyłem tą Scanię:eek:no te malowanie jak i wszystkie elementy do odwzorowania w skali 1:1 powodują że ten model jest rewelacyjny i napatrzeć się na niego nie mogę:)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#56
Uwielbiam te Volva i malowanie bardzo ładne kolorystycznie. Tak przy okazji to ten model przypomina mi bardzo Volvo, którym jeżdziłem z 20 lat temu, właśnie ze względu na jego barwy bo miał bardzo podobną kolorystykę. Choć ten którym jeżdziłem był "zdezelowany" i to bardzo. Gdzieś mam zdjęcie to jesli je znajdę, i jesli pozwolisz to wrzucę je tutaj.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
K&K-1/50-WSI

K&K-1/50-WSI

Aktywny użytkownik
Reakcje
557 0 0
#57
Uwielbiam te Volva i malowanie bardzo ładne kolorystycznie. Tak przy okazji to ten model przypomina mi bardzo Volvo, którym jeżdziłem z 20 lat temu, właśnie ze względu na jego barwy bo miał bardzo podobną kolorystykę. Choć ten którym jeżdziłem był "zdezelowany" i to bardzo. Gdzieś mam zdjęcie to jesli je znajdę, i jesli pozwolisz to wrzucę je tutaj.
Smiało
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#59
Ta generacja Actrosa zawsze będzie mi się kojarzyła z "Predatorem".
Pamietam jak bardzo kiedyś mi się nie podobał i psy na nim wieszałem, że szkaradny i brzydki. Dziś natomiast podoba mi się bardzo ale jak to mówią tylko krowa nie zmienia poglądów. Model ciężkiego ciągnika do ciężkiego transportu prezentuje się wbrew pozorom bardzo okazale i majestatycznie wręcz. Podoba mi się (y)

W takim razie skoro chcesz to masz ;) Ale tak jak mówiłem to było chyba ze 20 lat do tyłu i jakieś 20kg mniej :LOL: No i zdjęcia robione sprzętem z tamtej epoki, więc szału nie ma a "scan" dopełnił dzieła. Także przepraszam za ich jakość. To stare F12 w wersji "hakowca" które ujeżdżałem bezlitośnie ;)

OL.2115767M.jpg

OL.2116488M.jpg