• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

K&K

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#22
Darku nie przejmuj się jedni mogą wystawiać na allegro w hurtowych ilościach inni też mają sklepy takie jak Ty i zbierają poklask i nikt nie ma prawa się ich czepiać (broń Boże napisać drobną uwagę). Może połam lusterka to będą achy i ochy jakie to piękne, a nie sorry nie należysz do towarzystwa wzajemnej adoracji :) też Cię zjadą.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#23
Darku nie przejmuj się jedni mogą wystawiać na allegro w hurtowych ilościach inni też mają sklepy takie jak Ty i zbierają poklask i nikt nie ma prawa się ich czepiać (broń Boże napisać drobną uwagę). Może połam lusterka to będą achy i ochy jakie to piękne, a nie sorry nie należysz do towarzystwa wzajemnej adoracji :) też Cię zjadą.
Tu nie chodzi kto i co wystawia na allegro ale dziwi mnie, że Ty tego nie widzisz tylko starasz sie szukać "winnych" wśród ludzi, którzy tworzą te forum. Jesli według Ciebie tak ma wygladać prezentacja swojej kolekcji to szkoda mojego pisania abym musiał to wyjaśniać jak nalezy to robić. Co jak co ale ja nie należe do żadnej grupy wzajemnej adoracji ale widać, że tego nie wiesz. Ja skojarzyłem tą "prezentacje" a raczej te "prezentacje" z reklamą bo tak właśnie wyglada zazwyczaj post/y kogoś kto wpada na forum jak błyskawica, pokazuje mnustwo modeli na jeden raz i znika tak samo z forum jak si na nim pojawił. A zazwyczaj tymi "którymiś" bywają rasowi handlarze. Ja nie czuje sie winny, że tak a nie inaczej oceniłem cały temat, który jak już widać stworzył kontrowersje tak szybko jak szybko pojawiały si wpisy autora wątku, który swoją prezentacje potraktował tak jakby robił i wstawiał zdjecia do aukcji na allegro.

Pozdrawiam
Maverick
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#24
@Maverick forum tworzą jego użytkownicy i to co, i w jaki sposób prezentują. Darek może trochę się pośpieszył z prezentacją, ale ma gotowe zdjęcia i wyszedł taki hurt. Jest kolekcjonerem i modelarzem. Jest kilka osób na forum, które prezentują tutaj modele i chwilę później są już wystawione na aukcji. Czy ktoś ich za to zganił lub publicznie zapytał kim są? Nikt i bardzo dobrze bo to prywatna sprawa każdego. Moderatorów proszę o posprzątanie moich wpisów w dwóch temat ponieważ za chwilę powstaną niepotrzebne podziały, a mamy być jednością i pisać w miłej atmosferze. Pozdrawiam Was koledzy :)
 
OP
OP
K&K-1/50-WSI

K&K-1/50-WSI

Aktywny użytkownik
Reakcje
557 0 0
#25
Tu nie chodzi kto i co wystawia na allegro ale dziwi mnie, że Ty tego nie widzisz tylko starasz sie szukać "winnych" wśród ludzi, którzy tworzą te forum. Jesli według Ciebie tak ma wygladać prezentacja swojej kolekcji to szkoda mojego pisania abym musiał to wyjaśniać jak nalezy to robić. Co jak co ale ja nie należe do żadnej grupy wzajemnej adoracji ale widać, że tego nie wiesz. Ja skojarzyłem tą "prezentacje" a raczej te "prezentacje" z reklamą bo tak właśnie wyglada zazwyczaj post/y kogoś kto wpada na forum jak błyskawica, pokazuje mnustwo modeli na jeden raz i znika tak samo z forum jak si na nim pojawił. A zazwyczaj tymi "którymiś" bywają rasowi handlarze. Ja nie czuje sie winny, że tak a nie inaczej oceniłem cały temat, który jak już widać stworzył kontrowersje tak szybko jak szybko pojawiały si wpisy autora wątku, który swoją prezentacje potraktował tak jakby robił i wstawiał zdjecia do aukcji na allegro.
Witam nie skończyłem konwersacji i wstawiania zdjęć wręcz przeciwnie dopiero zaczynam. Co do sprzedaży to napisz w którym miejscu cos komus zaproponowałem. Już w poscie wyżej napisałem zapraszam wszystkich do mnie do Rybnika aby zobaczył czy to pasja czy tylko chęc zrobienia kasy.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#26
Za długo by zajeło tłumaczenie co i jak powinieneś zrobić aby prezentacja wyglądała na prezentacje i tak jak należy to robić. Ale najprostszym sposobem jak dla mnie jest to abyś pooglądał prezentacje innych kolegów, przyjrzał sie co i jak należy to robić, i dopiero gdy już zorientujesz sie o co chodzi zaczął prezentacje swoich modeli.
Piszesz, że nie skończyłeś wstawiać zdjeć a wrecz przeciwnie to znakiem tego nadal kompletnie nie rozumiesz sensu "prezentacji". My tu sie nie chwalimy ileż to modeli mamy w naszych kolekcjach, bo jeśli myślisz, że na kimś robi tu wrażenie kolekcja 50 czy 100 modeli w kolekcji, to jesteś w błedzie. Tak, wic powtórze: Zacznij oglądać prezentacje innych kolegów z tego działu i dopiero jak zrozumiesz w czym leży sedno prezentacji, i jaki ma w ogóle sens ta prezentacja, zacznij wtedy dopiero pokazywać swoją kolekcje. Na teraz radze wstrzymać sie z jakimkolwiek wstawianiem dodatkowych zdjeć.

@Maverick forum tworzą jego użytkownicy i to co, i w jaki sposób prezentują. .
Bardzo ładnie ująłeś to co napisałem(y)

@Maverick Darek może trochę się pośpieszył z prezentacją, ale ma gotowe zdjęcia i wyszedł taki hurt. .
Dlatego właśnie został wziety za "hurtownika".
Widać, że sie znacie prywatnie, wiec zamiast rozwijać tutaj "sprzeczke" porozmawiaj z kolegą co i jak powinien zrobić bo stwierdzenie "troche sie pośpieszył" brzmi troche śmiesznie aż, biorąc pod uwag ile modeli i z jaką czestotliwością "wrzucił" na forum.;)


@Maverick Jest kilka osób na forum, które prezentują tutaj modele i chwilę później są już wystawione na aukcji. Czy ktoś ich za to zganił lub publicznie zapytał kim są?. .
Tu dotknąłeś tematu, który i mnie strasznie denerwuje i irytuje.
Pewnie nie zauważyłeś jeszcze, że jestem tu "specyficzną personą" , która nie klepie w klawiature wszedzie i we wszystkich tematach. Pisze tylko tam gdzie coś lub ktoś mnie zaciekawi, zainteresuje lub też zrobi na mnie wrażenie. Oficjalnie napisałem kiedyś tutaj na forum, że nie pisz sie na układ, który jest tutaj stosowany i wyznawany, czyli : "Komentujemy tylko tym, którzy komentują nam" czytaj: "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ".
Moje tematy zostały za to "objete sankcjami" czyli demonstracyjnie i ostentacyjnie przestano komentować moje prezentacje, a ja po prostu przestałem pokazywać swoje modele bo po co miałem to robić? W imie czego? Skoro uznano, że nie bedzie komentarzy u mnie pod moimi prezentacjami. Tak, wiec moje wszystkie moje tematy z kolekcjami poumierały na amen. Tyle mi przyszło z tak fajnie przytaczanej mi przez Ciebie szczerości w stosunku do "tych innych użytkowników". Ja pozostałem wciąż mimo wszystko wierny swoim zasadom i nadal nie komentuje wszystkiego i wszystkim lecz tylko tam gdzie uznam to za stosowne.
Jeśli byś mnie zapytał czy było warto być tym "innym" i być szczerym mimo wszystko to odpowiedziałbym, że tak! Warto być szczerym bo wtedy wiesz kot przyjaciel a kto fałszywy jak horągiewka;) Ja nadal zbieram modele tak jak zbierałem je zawsze i robie to dla siebie, i swojej przyjemności i tak jak to Ty tutaj wspomniałeś nie potrzebuj do tego "kółka wzajemnej adoracji". :)

Pozdrawiam
Maverick
 
Ostatnio edytowane:

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#28
Jestem pod wrażeniem modeli tej firmy i tej skali. Mnóstwo detali, przepiekne malowania, rózne konfiguracje i coraz bardziej trudno mi si opszeć aby nie kupić pierwszego bo wtedy "popłyne" jako nałogowiec bo za takiego chyba można mnie uważać i tak nazwać jeśli mowa o zbieraniu modeli :D
Już całkiem blisko byłem aby popaść w nałóg w kolejnej skali gdy zobaczyłem u Ciebie na aukcji model w malowaniu NOR-CARGO. Całe szczeście znikł szybko z allegro i w sumie odetchnąłem z ulgą bo wiem ile kosztują modele w tej skali.;)
Najbardziej sie boje, że kiedyś dostane model w tej skali w prezencie na urodziny lub pod choinke bo wtedy to dopiero moje finanse byłyby w tarapatach :ROFL: Ale w głebi duszy wiem, że i tak sie kiedyś skusze na tą skale.
 
OP
OP
K&K-1/50-WSI

K&K-1/50-WSI

Aktywny użytkownik
Reakcje
557 0 0
#29
Jestem pod wrażeniem modeli tej firmy i tej skali. Mnóstwo detali, przepiekne malowania, rózne konfiguracje i coraz bardziej trudno mi si opszeć aby nie kupić pierwszego bo wtedy "popłyne" jako nałogowiec bo za takiego chyba można mnie uważać i tak nazwać jeśli mowa o zbieraniu modeli :D
Już całkiem blisko byłem aby popaść w nałóg w kolejnej skali gdy zobaczyłem u Ciebie na aukcji model w malowaniu NOR-CARGO. Całe szczeście znikł szybko z allegro i w sumie odetchnąłem z ulgą bo wiem ile kosztują modele w tej skali.;)
Najbardziej sie boje, że kiedyś dostane model w tej skali w prezencie na urodziny lub pod choinke bo wtedy to dopiero moje finanse byłyby w tarapatach :ROFL: Ale w głebi duszy wiem, że i tak sie kiedyś skusze na tą skale.
Oj wciąga strasznie :cool:
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#32
Kolekcja świetna, widziałem na żywo i to co narazie Darek pokazał to jest ułamek procenta tego co uzbierał. Modele robią wrażenie, odwzorowanie modeli do skali 1:1 robi wrażenie, pod tym względem 1:87 jest daleko w tyle. Tez sie zapierałem od tej skali, jeden już mam i kolejny już zamówiony, już przyszły kalki z Włoch i będzie powstawał Abarcik w 1:50 :)
@Maverick polecsm Ci ta skale chociaż twierdze ze trochę cena jest za wysoka do tych modeli, ale kupując goły biały model nie jest taki drogi, wkoncu 1:87 tez tanie nie są...
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#33
Kolekcja świetna, widziałem na żywo i to co narazie Darek pokazał to jest ułamek procenta tego co uzbierał. Modele robią wrażenie, odwzorowanie modeli do skali 1:1 robi wrażenie, pod tym względem 1:87 jest daleko w tyle. Tez sie zapierałem od tej skali, jeden już mam i kolejny już zamówiony, już przyszły kalki z Włoch i będzie powstawał Abarcik w 1:50 :)
@Maverick polecsm Ci ta skale chociaż twierdze ze trochę cena jest za wysoka do tych modeli, ale kupując goły biały model nie jest taki drogi, wkoncu 1:87 tez tanie nie są...
Jak pojawi sie model w malowaniu "Nor-Cargo" to pewnie nie utrzymam rozsądku na wodzy i w końcu sie poddam i kupie taki model. Może K&K-1/50-WSI zrobi mi psikusa i da mi solidny rabat jak rasowy dealer aby mnie zachecić do zakupu pierwszej "działki", oj przepraszam pierwszego modelu w tej skali i uzależnić od niej ;):ROFL:
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#34
Jak pojawi sie model w malowaniu "Nor-Cargo" to pewnie nie utrzymam rozsądku na wodzy i w końcu sie poddam i kupie taki model. Może K&K-1/50-WSI zrobi mi psikusa i da mi solidny rabat jak rasowy dealer aby mnie zachecić do zakupu pierwszej "działki", oj przepraszam pierwszego modelu w tej skali i uzależnić od niej ;):ROFL:
No ja wlasnie dostałem rabat i mnie ku*** zaczynaja wciagac
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
#36
Witam nowego kolegę na forum:)chociaz to nie moja skala to twoją kolekcję którą nam zaprezentowałes oglądam z miłą chęcią bo jest rewelacyjna aż szczęka opada:eek:gratuluję takich modeli i czekam na następne prezentację.
 

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#39
Darku witamy w krainie bajek i czarów,wreszcie się pojawiłeś na forum;)(y).
Mam nadzieję że na bieżąco będziesz pokazywał swoją kolekcję,a trochę tego masz,fajnie że coraz więcej ludzi zmienia wiarę z 87 na 50:).
Jako że jesteś najbardziej w temacie to może zapuszczaj jakieś nowinki z 50...
 
OP
OP
K&K-1/50-WSI

K&K-1/50-WSI

Aktywny użytkownik
Reakcje
557 0 0
#40
Darku witamy w krainie bajek i czarów,wreszcie się pojawiłeś na forum;)(y).
Mam nadzieję że na bieżąco będziesz pokazywał swoją kolekcję,a trochę tego masz,fajnie że coraz więcej ludzi zmienia wiarę z 87 na 50:).
Jako że jesteś najbardziej w temacie to może zapuszczaj jakieś nowinki z 50...
Witam prezesa powoli będe dodawał kolejne modele pozdrawiam i do usłyszenia