• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

K&K

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Dzięki za ofertę ale zostaje przy swojej skali 1:87 bo jak zacznę zbierać tą skalę to boję się że zbankrutuje a wtedy żona może być niezbyt szczęśliwa:p
Ja też się zapierałem nogami i rękoma od tej skali, ale uwierz mi, że dopiero w tej skali masz wybór wśród modeli a co do samego ich wykonania to te w skali 1/87 ni jak się do nich mają bo tam są ewentualnie "przemalowywanki" klepane masowo w tysiącach sztuk upodabniające się do oryginałów z 1:1 a tutaj w skali 1/50 to są ich wierna kopie z wszelkimi detalami.
Co prawda niby tanie nie są ale warte każdej złotówki na nie wydanej. Dla mnie to wygląda tak: cena jednego zestawu samochodu ciężarowego + naczepa = 3 lub 4 sztuki Herpy w skali 1/87 więc w cale aż tak drogo nie jest biorąc pod uwagę wielkość, zdetalowanie, jakość wykonania i wierność w stosunku do oryginału w 1:1 to modele w 1/87 są delikatnie mówiąc kiepskawe.
 

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Wojciechu bardzo dobrze to ująłeś...(y)(y)(y)
Kosmo może już ten czas na zmianę wiary co:cool:,mam nadzieję że to nastąpi i jeszcze trochę i nabędziesz pierwszy model w 50,naprawdę nie pożałujesz.
Zawsze będą kobiety gadać i marudzić że setki zł idą na modele itp...