• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kędzierzyńskie ikarusy

Reakcje
3 23 3
#1
Witam czy ma ktoś zdjęcia i zna podtyby ikarusów 280 z mzk Kędzierzyn-Koźle o numerach:
#301
#302
#306
#308
numery i pod typy ikarusów 260 które tam były?
Zgóry za wszelkie zdęcia i informację dziękuję.
 

mzk804

Nowy użytkownik
Reakcje
11 0 0
#2
Witam czy ma ktoś zdjęcia i zna podtyby ikarusów 280 z mzk Kędzierzyn-Koźle o numerach:
#301
#302
#306
#308
numery i pod typy ikarusów 260 które tam były?
Zgóry za wszelkie zdęcia i informację dziękuję.
Cześć!
Z tego co się orientuję, wspomniane cztery przegubowce to wersja 280.26. Solówkę kojarzę tam tylko jedną (#208) i będzie to 260.73A.
Trochę zdjęć z K-K znajdziesz na phototrans.pl. Być może warto też napisać mail do samego MZK. Czasem operatorzy udostępniają różne materiały ;)
 

mzk804

Nowy użytkownik
Reakcje
11 0 0
#4
Byłem przekonany, że od numeru 201 były Ikarusy 415 więc nawet nie spojrzałem na listę. Wychodzi na to, że autobusy o numerach 201-203 to były 260.04 odkupione w 1992 roku od Lubelskiego Zakładu Naprawy Samochodów. Jedno zdjęcie masz też na phototransie.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#5
Cześć!
Z tego co się orientuję, wspomniane cztery przegubowce to wersja 280.26. Solówkę kojarzę tam tylko jedną (#208) i będzie to 260.73A.
Trochę zdjęć z K-K znajdziesz na phototrans.pl. Być może warto też napisać mail do samego MZK. Czasem operatorzy udostępniają różne materiały ;)
Pisałem do naszego MZK na fejsie , ale odpowiedzieli że mają tylko fotki 302 i to w obecnym malowaniu. Szukam też fotek naszych przegubowców ale z początku ich kariery w KK.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 8

Podobne wątki