• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z (1:220) Jeszcze mniejsze - auta 1:220

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Rewelacyjnie wyglądają oczekujące na załadunek. Zapowiada się piękny i dłuuuugi eszelon... (y) Rewelacyjne zdjęcia. (y)
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Inny eszelon też dostał wsparcie sprzętowe - trochę starszy sprzęt - tu już Stary 66 były ale tym razem w barwach 6PDPD (zdjęcia powtórzą się w wątku kolejowym ale jakoś trudno mi było tym razem wybrać ...

Prezentacja

IMG_5175.JPG


W drodze ...

IMG_5177.JPG


Czasem trzeba poczekać:

IMG_5179.JPG
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Świetne te miniatury strażackich samochodów. Znów jestem pod wrażeniem. (y)
Też jestem z nich zadowolony, tym bardziej, że mają kilka dodatków i wyglądają dość plastycznie. Teraz działam z samochodami jakie przyszły ze Shapeways. Szczególnie zadowolony jestem, że pojawiły się polskie produkcje przedwojenne na dioramę portową: Ursus A, Polski Fiat 621 i Polski Fiat 618. Dostały też ładunki.

IMG_5265.JPG


IMG_5267.JPG


IMG_5268.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Jak patrzę jakie to maleństwa to aż trudno uwierzyć, że tak świetnie i dokładnie je pomalowałeś. (y) Gratuluję.
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Jak małe pszczółki wiozą pyłek z kwiatków na miodzik.;) Szczególnie na pierwszym zdjęciu. (y)(y)(y)
Trochę tak - ale skojarzenie masz czy Twoim zdaniem źle wygląda - piasek jest zrobiony z super drobno mielonej gąbki ... Jeśli to słabo wygląda (sam już nie wiem) to można jeszcze spróbować potraktować dodatkowo jakimś pyłem (tym razem nie kwiatowym).

Przy kolejnych modelach to już raczej nie ma miejsca na delikatność: Ural 375

IMG_5270.JPG


IMG_5273.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
piasek jest zrobiony z super drobno mielonej gąbki ... Jeśli to słabo wygląda (sam już nie wiem) to można jeszcze spróbować potraktować dodatkowo jakimś pyłem
W moim odczuciu nie wygląda to źle, tym bardziej, że to taka malutka skala. Nie wiem czy znajdziesz drobniejszy pył niż ta gąbka. Może jakby spróbować pyłów do weatheringu?:niepewny: One wydają się mieć bardzo drobne ziarno. A może popróbować np. z kurkumą, :niepewny: ona też jest bardzo drobno zmielona...
Urale zacnie się prezentują.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Wyglada super, a co dopiero w Twojej skali, po prostu tak mi się skojarzyło. Jedynie można by go bardziej przyciemnić, na przykład do koloru ziemi przed ciężarówkami, odnoszę się ciagle do tego samego zdjęcia.