• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z (1:220) Jeszcze mniejsze - auta 1:220

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
jakbyś tą plastikową szybkę podkleił od wewnątrz kabiny i na to rozlał delikatnie tego clearfixa, aby podnieść jej grubość do lica ze słupkami?
Pomysł bardzo ciekawy i może dać naprawdę świetny efekt. A wracając do modelu, to Star naprawdę ciekawy i jak na taką małą skalę wykonany jest naprawdę dobrze.
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Kapitalnie wyglądają te mikroskopijne miniatury. Rejestracje to niezły majstersztyk w tej skali.
Liczę na to , że szczególnie te z przodu nie poodpadają - są jednak trochę szersze niż zderzak. Ich kładzenie to trochę benedyktyńska robota ... Przyszła teraz do mnie kalka więc trochę takich robótek ręcznych mnie czeka - szczególne znakowanie pojazdów militarnych.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
Nie chce być nie miły dla weteranów wojsk powierzano-desantowych ale w czasach PRL-u wzorowali się troszkę na amerykańskich z lat Wietnamu. Mój dziadek zawsze mawiał : "trzeba pokazać kto tu jest siłą" :cool: . Gratuluje pomysłu kolego(y)(y)