• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z (1:220) Jeszcze mniejsze - auta 1:220

OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#21
Może tym razem nie typowy samochód ale .. pojazdy ewidentnie tak:
- ciągnik to wydruk 3D
- przyczepa - fototrawionka.
Fotka już kiedyś była w wątku o budowie mojego modułu

IMG_0472.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#22
"Dajesz do pieca" Pawle. :eek:;) Piękny ten ciągnik. Podziwiam Twoje prace w tej miniaturowej skali. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#25
Podziwiam Pawle Twoje prace... Pełen szacun. W tak małej skali zrobić jeszcze kierowcę w kabinie to naprawdę wyczyn. (y)
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#26
Podziwiam Pawle Twoje prace... Pełen szacun. W tak małej skali zrobić jeszcze kierowcę w kabinie to naprawdę wyczyn. (y)
Kierowca gotowy - tylko wkleić - no i pomalowałem mu koszulkę trochę na biało bo z krawatem to by głupio było by prowadził takiego Kamaza. Ja to w sumie tylko maluje i składam - wydruk zaprojektował modelarz z Niemiec.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#27
No i to jest właśnie czyste modelarstwo. Nie sztuką jest wydrukować z rysunku 3D, sztuką jest z wydruku zrobić miniaturkę naśladującą oryginał. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#30
Rewelacja to mało powiedziane. Pięknie wygląda ten Daf jako Horteksowy transporter.
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#31
Rewelacja to mało powiedziane. Pięknie wygląda ten Daf jako Horteksowy transporter.
Fajnie że się podoba. Wolałbym by kalkomania była na trochę cieńszej folii bo mimo stosowania płynów widać trochę zarys wycięcia. Ale już teraz po konsultacjach wiem jak minimalizować takie sytuacje - jak tylko się da trzeba wycinać kalkę wg obrysu logotypu ... W kolejnych podejściach myślę, że i to się da poprawić. A czeka jeszcze na ruszenie kultowa kalka: Pekaes....
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#36
Rewelacyjnie wyglądają te wojskowe Gazy. Jestem pod wrażeniem. :eek: Kapitalnie wykonane. Gratuluję (y)
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#37
Gazy swietne!! Sam je robiles czy kupny produkt?
Gazy to wydruki 3D ze Shapeways - na moją prośbę przeskalowane z 1:200 na 1:220. Malowanie moje.
[DOUBLEPOST=1490718302][/DOUBLEPOST]
Rewelacyjnie wyglądają te wojskowe Gazy. Jestem pod wrażeniem. :eek: Kapitalnie wykonane. Gratuluję (y)
Dzięki. Tak jak patrzę na fotki to jeszcze wycieraczki na czarno chyba pomaluję ...
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#38
Dostawa do spożywczaka ... Niestety tutaj najbardziej widać problem kalek :(

Zobacz załącznik 459730
Możesz robić kalki tak by kalka sięgała od krawędzi do krawędzi na całej powierzchni i wtedy na pewno nie będzie jej widać:)
[DOUBLEPOST=1490722282][/DOUBLEPOST]Gaz 69 czterodzrzwiowy tak zwana komandorka , miała z tyłu kanapę a nie oddzielne fotele a za nimi była blacha zamykająca od góry bagażnik :)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#39
Tak jak patrzę na fotki to jeszcze wycieraczki na czarno chyba pomaluję ...[/QUOTE]


No i obowiązkowo gumki też wymień bo się już przytarły:D:)
To co robisz i pokazujesz jest nieprawdopodobne , ale jest faktem i jest kapitalne(y)(n)
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#40
No i obowiązkowo gumki też wymień bo się już przytarły:D:)
No armia nie jest tak hojna i nie wymienia ich zbyt często ... Ponadto to jest 1980/1981 i Stomil strajkował a jak sięgnęli do rezerwy strategicznej to okazało się, że ... te sprzed 30 lat się zleżały i rozpadają się w dłoniach :rolleyes:.

Ale ...początkowo zastanawiałem się o co chodzi z tymi gumkami i w efekcie raz jeszcze popatrzyłem co i jak z wnioskiem, że te GAZy jeszcze trochę dopieszczę. mam nadzieję, że za jakiś czas będą nowe fotki i smaczki.