• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z (1:220) Jeszcze mniejsze - auta 1:220

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Rewelacyjnie wygląda ten UAZ milicyjny. Biorąc pod uwagę skalę tej miniaturki to wykonałeś niesamowitą pracę. Jestem pod wrażeniem malowania, szczególnie szyby wyglądają rewelacyjnie, a właściwie słupek między szybami. :eek::eek::eek: Gratuluję. (y)

OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
I ten kogut troche za wysoki. Ale jestem naprawde pod wrazeniem. A calosc to chyba lepiona z jakies "plasteliny"?
Model jest żywiczny a zrobił go internetowy "znajomy" z Portugalii, który specjalizuje się w autkach 1:220 - głównie amerykańskich ale i wschodnioeuropejskie czasem tez popełni jak widać. Kogut - no faktycznie trochę mniej końcówki wykałaczki byłoby lepsze

Nie prowokuj ...

xxx

Aktywny użytkownik
Podziwiam pojazdy, szczególnie moje ulubione z PRL-u. Tak gdzieś chyba na stronie nr.6 zauważyłem problem z ziarenkami piasku na drogę. Ja bym polecił co sam kiedyś sprawdzałem piasek ze starych bezpieczników. Tam był taki drobniutki ładnie przesiany piasek jako wypełnienie. Piękna robota.