• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Z (1:220) Jeszcze mniejsze - auta 1:220

OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
To już chyba nie jest "tradycyjny" pasiasty/warstwowy wydruk jak a Shapeways. No chyba, że ostro szlifowałeś?
Nie było potrzeby aby dużo szlifować - praktycznie nawet nie trzeba było go myć bo przyszedł z informacją "Wykąpany w izopropanolu".
Producent: https://www.candfmodell.de/ (są też inne skale - moje to chyba nawet prosiłem aby z 1/160 przeprojektować).
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Powoli do przodu. Wykorzystanie starych kresek linii podziału z arkusza kalkomanii pozwoliło uniknąć malowania delikatnych czarnych linii - myślę że taki drobiazg robi różnicę..

IMG_2894.jpg
 
OP
OP
Zdrada69

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Ikarusy na warsztacie - ciąg dalszy... wnętrze i podwozie to jeden element. Dodani pasażerowie - niezbyt dokładni ale i tak będą w środku więc jak dla mnie akceptowalni - kiedyś kupieni na zasadzie 100 sztuk za 5 euro albo jakoś tak.

IMG_2899.jpg


Poznański krótki po malowaniu:

IMG_2903.jpg


Przegubowiec w trakcie prac:

IMG_2904.jpg


Pozostaje dodać przegub i łączniki na dachu:

IMG_2905.jpg