• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jestrabh - Moja pierwsza diorama

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
#41
A, to dziękuję jeśli choć trochę przypominają średnią i niską zieleń.Patrząc na ten asfalt to raczej nie mam innego wyjścia jak taką scenkę zaaranżować;) Z kolei będę miał problem zaleźć figurki rodzimej Straży Pożarnej i Policji:( Może masz jakąś podpowiedź w tej kwestii?:)
Nie mam pomysłu, ale liczę na kolegów. Mi też przydałoby się kilku mundurowych.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#42
Z kolei będę miał problem zaleźć figurki rodzimej Straży Pożarnej i Policji:( Może masz jakąś podpowiedź w tej kwestii?:)
Nie mam pomysłu, ale liczę na kolegów. Mi też przydałoby się kilku mundurowych.
Z tego co wiem to polskich mundurowych figurek nie ma w sprzedaży i pozostaje malowanie we własnym zakresie. Proponuję pogadać z @RYSA13, bo on malował figurki i przerabiał na polskie. Część jego pracy można zobaczyć w jego temacie Służby MSW i inne RYSA13.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#43
Po prawie 6 latach/ aż strach myśleć jak to życie nam szybko upływa/ w końcu zabrałem się za dokończenie mojej pierwszej dioramy.
Z założenia miało to wyglądać tak: u podnórza skał biegnie na nasypie tor kolejowy, poniżej jest droga. A, jeszcze niżej płynie sobie rzeka. I ta rzeka czekała na realizację. Na razie rzeka w trakcie dopracowywania.
3EF68570-EBEC-4541-98ED-86B62B7A6A3D.jpeg
17D5B46A-D1C4-4E1D-8F19-1670A793847D.jpeg
C49EBD02-9F89-47D7-84E3-BB660A482977.jpeg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 2
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki