• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

jestrabh - Moja pierwsza diorama

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#1
"Nadejszła wiekopomna chwila" Cytyjąc Kargula pozwoliłem sobie zakomunikować, że i ja dojrzałem do tego aby podjąć próbę stworzenia własnej dioramki. Ma ona przedstawiać drogę biegnącą wzdłuż nasypu - pólki skalnej z linią kolejową na tle wysokich gór z formami skalnymi.Takie są wstępne założenia, a co wyjdzie to zobaczymy. Dziś fotki z formowania skał i podstawy.
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#7
Zapowiada się bardzo ciekawie. Lubię i podziwiam takie modelarstwo z odpadów. Trzymam kciuki. (y)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#19
no no no :) oglądam i podziwiam ;) strasznie podoba mi sie efekt zrobionych skał, wyglądają bardzo realistycznie (y) ale jak Broda wspomniał, również uważam że zielenie jest skąpo :p i wcisnął bym tam coś jeszcze zielonegooooo.... ;)
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#20
no no no :) oglądam i podziwiam ;) strasznie podoba mi sie efekt zrobionych skał, wyglądają bardzo realistycznie (y) ale jak Broda wspomniał, również uważam że zielenie jest skąpo :p i wcisnął bym tam coś jeszcze zielonegooooo.... ;)
Dziękuję za pochlebne słowa.Napisałem wcześniej, że to dopiero przymiarki do zieleni i do finału jeszcze daleko;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 2
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki