• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja jestrabh-kolekcja małych i dużych,starych i nowych

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#41
Sceneria PeReLowska robi niesamowite wrażenie. Zepsuty Garbus w kolorze kości słoniowej to był w owych czasach szczyt marzeń przeciętnego kowalskiego.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#45
Stare Mercedesy po twoich przeróbkach wyglądają rewelacyjnie.
He,he.....no dziękuję. Chciałbym być autorem tych przeróbek ale tak nie jest.:)Mój wklad przy urealnianiu modeli w mojej kolekcji sprowadza się do drobiazgów typu : lusterka, blachy,drobne podmalowania detali i oświetlenia oraz washa.Czasem jakiś ładunek drobnicy czy drewna na ciężarówkach.I taki ze mnie modelarz, chociaż teraz podjąłem wyzwanie poskładania kitu żywicznego Ursusa MF- 255 od kol.dmvip.
Jak wspomniałem na wstepie głównie kolekcjonuję modele, a te Merce są dziełem Mistrza Seweryna:)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#46
W podziękowaniu za przychylne komentarze, z prośbą o dalsze;) Dziś dla odmiany z pod znaku" Zdiełano w ZSRR" 20160305_220603.jpg 20160305_220603.jpg
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#47
Trochę tych UAZ-ów uzbierałeś. Dobrze, że ja też parę mam, bo byłaby zazdrość. ;) Choć powiem, że tego pomarańczowego to bym przygarnął. On jest z Łączności?
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#53
Rosyjska flota UAZ'ów robi wrażenie. Aż strach się bać co będzie następnego dnia ;) Rosyjskie wojskowe terenówki dopracowane, szczególnie w malowaniu nadwozia.
 
OP
OP
jestrabh

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#54
UAZ-y w kolejnej odsłonie;) Tym razem służby.....
 

Załączniki

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#59
Idziesz jak burza z tymi prezentacjami . Kolejna wspaniała odsłona Twojej kolekcji . Ilość UAZ-ów jest imponująca . Po ostatniej prezentacji ich poprosimy o zdjęcie grupowe wszystkich jakie masz :)
 

Podobne wątki