• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Jelcz

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
#81
Dla uściśnienia tematu czerwonego Jelcza dodam tylko że Maciej ma rację . Zdjęcie tego jelcz którego ja pokazałem to model 416 , a twój model pokazuje nam następce tego pojazdu czyli model 422 ;)
 
Ostatnio edytowane:

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#98
Dzisiaj w jakże niefortunnej okolicy tzw. maczka natrafiłem na taki piękny pojazd.
Sesja mocno utrudniona bo dookoła stały samochody z miłośnikami "dobrego jedzenia".
Liczyłem na zdjęcia w ruchu ale jak już ruszył na głównej ulicy to poszła chmura dymu, uniósł się lekko przód i tyle widziałem. Nie wiem ile to ma Nm i do setki ale osobówki nie miały szans :) Odjechał z potężnym rykiem V-ki i dobrym solidnym dymem nie to co teraz te eko bzdury.
Więcej zdjęć detali podwozia itp. też mam jeśli ktoś jest chętny wyślę na PW. Tutaj było by pewnie zaśmiecanie strony. Dla takich spotkań warto żyć :)
100_0472.JPG
100_0481.JPG
100_0471.JPG
100_0482.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 3

Podobne wątki