• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jelcz PR110 Urbain - DeAgostini

Bart

Użytkownik
Reakcje
121 5 1
#1
Model może nie powala jakością, ale już sam fakt, że za cene 36zł możną nabyć metalowy model Jelcza PR110 to wg mnie duży plus dla wydawnictwa KAP :)

01.JPG


02.JPG


03.JPG


04.JPG


05.JPG
 

H0 fan!!!!

Aktywny użytkownik
Reakcje
4 0 0
#3
Dokładnie jak pisze Bart,za nieco ponad 3 dyszki można mieć fajną ikonę polskiej motoryzacji.

Ja swojego Jelcza PR110 kupiłem z czystej ciekawości, bez zamiaru tworzenia kolekcji.
Skończyło się to tak,że dokupiłem jeszcze pożarniczego Stara 25,Stara 266 oraz Stara 660"Papamobile".
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
#4
Na pierwszy rzut oka, to drzwi wydają się za niskie. Ale przede wszystkim, to szkoda, że nie ciut mniejszy (1:87)... Od razu bym kupił.
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#5
Na pierwszy rzut oka, to drzwi wydają się za niskie.
To rzuć okiem drugi raz ;-)
W rzeczywistości sięgają ciut powyżej połowy okna. To raczej apteczne złudzenie ludzkiego oka wynikające z tego, że w 1:1 drzwi mają wyraźne obramowanie z uszczelek.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29
#7
W rzeczywistości sięgają ciut powyżej połowy okna. To raczej apteczne złudzenie ludzkiego oka wynikające z tego, że w 1:1 drzwi mają wyraźne obramowanie z uszczelek.
Może i tak, drzwi chyba faktycznie są z grubsza właściwej wysokości, ale może górna krawędź okien w drzwiach jest trochę za nisko i stąd takie wrażenie?
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#8
Myślę że to raczej brak czarnej ramki, listwy nad drzwiami, przetłoczeń w blachach nad nimi...poza tym to jednak niskobudżetowa zabawka i nie jest tak filigranowa.
Mniejsza z tym. Jak na model za takie pieniądze wygląda dobrze.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:72 10
Skala 1:72 12
Skala 1:72 16

Podobne wątki