• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Jelcz-Laskowice – Pokaz Kolejowej Makiety Modułowej – 29-30 czerwca 2019 r.

Rysiek

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
2.482 35 1
#1
Zapraszamy na pokaz kolejowej makiety modułowej KSK Wrocław w skali 1:87 w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz Laskowice, ul. Oławska 46 w sobotę 29 czerwca 2019 w godzinach 10.00-20.00 oraz w niedzielę 30 czerwca 2019 w godzinach 10.00-14.00.
JelczLaskowice2019.jpg
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#3
Tylko ta wiadomość o imprezie jest podana w dniu imprezy, czy nie można było tej informacji podać z pewnym wyprzedzeniem?.
Też tak uważam - o imprezie dowiedziałem się 25. czerwca "przez przypadek" poprzez znany portal społecznościowy. Od razu dodałem pozycję do Kalendarza imprez modelarskich 2019, ale osobnego tematu nie zakładałem, gdyż wiele osób od organizatora jest na naszym forum i to raczej w ich gestii powinno być założenie tematu poświęconego imprezie (czasem czynię to ja, gdy jest zbyt późno lub wiem, że nikt tego nie zrobi). Szkoda, że informacja pojawiła się tak późno. Z racji odległości i niewygodnego dojazdu niestety pozostanie mi zadowolić się zdjęciami i relacją Szanownych Kolegów z wystawy w Jelczu-Laskowicach, o co też bardzo proszę i na co szczerze liczę :) . Od siebie dodam jeszcze tyko plakat wystawy:

2019_jelcz-laskowice.jpg

- źródło: www.ksk.wroclaw.pl
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.644 133 3
#4
Tutaj wygląda to tak że to impreza "bardzo szybko" organizowana dlatego info dość późno się pojawia.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#5
Tutaj wygląda to tak że to impreza "bardzo szybko" organizowana dlatego info dość późno się pojawia.
Jeżeli tak to w porządku ;) , co nie zmienia faktu, że na znanym portalu społecznościowym informacja pojawiła się co najmniej 4 dni wcześniej, także... po prostu zabrakło też informacji na forum :confused: , dla osób nie korzystających z tamtego portalu o_O . W każdym razie życzę udanej "zabawy" przy makiecie i czekam na relację :) .
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#6
Również uważam, że na naszym forum powinna być informacja o pokazie stosunkowo wcześniej.
Ja też przypadkowo dowiedziałem się z portalu społecznościowego...

Ale byłem, zobaczyłem i podziwiam wszelkie prace.
Pokażę zdjęcia modułów, według mnie najbardziej godnych uwagi.
Na początek ogólny widok makiety i różne fotki:
Jelcz-laskowice 01.jpg Jelcz-laskowice 02.jpg Jelcz-laskowice 03.jpg Jelcz-laskowice 04.jpg Jelcz-laskowice 05.jpg Jelcz-laskowice 06.jpg Jelcz-laskowice 07.jpg Jelcz-laskowice 08.jpg Jelcz-laskowice 09.jpg Jelcz-laskowice 10.jpg Jelcz-laskowice 11.jpg Jelcz-laskowice 12.jpg
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#7
Następnie most kolejowy, który zrobił na mnie największe wrażenie.
Jego rozmiar, a przede wszystkim detal.
Widać było włożoną w niego pracę... Naprawdę piękny.
Nie jest jeszcze ukończony, woda będzie do poprawy, ale już na tym etapie robi mega widowisko.
Gratuluję twórcom.
Jelcz-laskowice 13.jpg Jelcz-laskowice 14.jpg Jelcz-laskowice 15.jpg Jelcz-laskowice 16.jpg Jelcz-laskowice 17.jpg Jelcz-laskowice 18.jpg Jelcz-laskowice 19.jpg
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#9
Na koniec skromny moduł, który według mnie miał najładniejszą zieleń ze wszystkich pokazanych modułów.
Zdjęcia tego nie odzwierciedlają, ale zieleń mistrzostwo!
Jelcz-laskowice 26.jpg Jelcz-laskowice 27.jpg

Oraz przejazdy kolejowe, których było bardzo dużo.
Wybrałem te według mnie najciekawsze (przede wszystkim dwa ostatnie zdjęcia - najładniejszy przejazd jaki widziałem).
Jelcz-laskowice 28.jpg Jelcz-laskowice 29.jpg Jelcz-laskowice 30.jpg Jelcz-laskowice 31.jpg Jelcz-laskowice 34.jpg Jelcz-laskowice 35.jpg Jelcz-laskowice 32.jpg Jelcz-laskowice 33.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#10
Tylko ta wiadomość o imprezie jest podana w dniu imprezy, czy nie można było tej informacji podać z pewnym wyprzedzeniem?.
Tutaj wygląda to tak że to impreza "bardzo szybko" organizowana dlatego info dość późno się pojawia.
na znanym portalu społecznościowym informacja pojawiła się co najmniej 4 dni wcześniej, także... po prostu zabrakło też informacji na forum
Cztery dni to też jest dla większości z nas "musztarda po obiedzie". Takiej imprezy nie organizuje się w cztery dni, nie uwierzę, że nie dało się informacji podać publicznie miesiąc przed terminem. Po prostu, jak często u nas, wszystko robi się "na hurra", bez myślenia o innych. A szkoda, bo ze zdjęć wygląda, że naprawdę było co oglądać. I wprawdzie ja, z różnych powodów praktycznych, pewnie i tak bym do Jelcza nie przyjechał, to jednak odpowiednio wczesna informacja z pewnością umożliwiłaby wielu osobom obejrzenie tej wystawy.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.644 133 3
#11
Nie musisz wierzyć ale nie było wiadomo. Nie mi tutaj pisać o szczegółach ale jako że miałem brać w niej udział trochę wiem jak to wyglądało i że do końca nie było wiadomo czy się odbędzie.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#13
Nie musisz wierzyć ale nie było wiadomo. Nie mi tutaj pisać o szczegółach ale jako że miałem brać w niej udział trochę wiem jak to wyglądało i że do końca nie było wiadomo czy się odbędzie.
"Nie do końca" ??? Czyli na 4 dni, czy też na 1 dzień wcześniej? Ale chyba wiedziałeś wcześniej niż te 4 dni, że impreza jest planowana. Z drugiej strony rozumiem, że organizator nie chciał wyjść na [….], co to najpierw szumnie zapowiada, a potem w ostatniej chwili odwołuje. Ale zawsze można było zapowiedzieć, że "staram się, ale ode mnie to nie zależy, więc nie jest to w 100%" pewne". Choć pewnie i tak potem poleciały by i na niego pretensje.
A tak niefajnie wyszło.
Ale i tak lepiej niż jak pewien Sławomir chwalił się, że był na imprezie modułowej u Janusza, która była ogólnie dostępna choć poinformowano o niej tylko krewnych i znajomych królika.
No nic stało się, miejmy nadzieję, że tak się nie powtórzy.
 

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
496 7 0
#19
Pomijając zdjęcia - temat poszedł w innym kierunku ( bez watpienia trochę roszczeniowym ). Powstrzymajacie sie proszę z takimi wpisami - czyli jak to jak było z organizacją imprezy .
Wieczorem tym zainteresowanym postaram się to opisać - a, że ostatnio mi się okres spóźnia zrobię to w innym wątku
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 5
Imprezy 1

Podobne wątki