• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jelcz 442 oraz 662

OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#41
Nadal wątek militarny, ale nieco starsze czasy.
Buduję Jelcza 325 CD, cysterna to herpa zabudowana hipsem plus różne przyklejone klamoty na kołach SDV.
IMG_11954.jpg IMG_21902.jpg
IMG_21937.jpg IMG_22010.jpg
Jak zwykle, zdjęcia pokazują ile jeszcze pracy na mnie czeka :D ale zarys już widać.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.762 301 15
#42
Generalnie fajna zabudowa, faktycznie trochę roboty przy szlifowaniu masz, niemniej widać, że będzie to ciekawy model. I wcale nie tak odległy w czasie - niedawno takiego "dziadka" widziałem na fotkach jakiegoś eszelonu z początku wieku. Ale szczerze powiem, że te felgi nie za bardzo mi pasują. Jeśli to są te same, które myślę, to niebawem będą moje do wydrukowania u Mateusza - może wyjdą lepsze. Te są mało przestrzenne - jakieś takie nijakie... Kabina od Helumta? te przetłoczenia na drzwiach psują odbiór... Swojego chyba będę szpachlował, bo nie mogę na to patrzeć... No i aż się prosi o druciki i trawionki na tej "bańce"
I jak na wojskowy, trochę za nisko jest osadzony - minimalnie bym go podniósł. No chyba że siadł pod ciężarem paliwa :)
21035_4b6c8288f4e9369671fd6ba84e860b55e6520cf5.jpg
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#48
Poręcze trzeba koniecznie delikatniejsze zrobić(...)
Sugestie przyjmuje .... dzięki że mnie MOBILIZUJECIE, mosiądz już mam w domu ... trzeba tylko do tego usiąść.
(...) te felgi nie za bardzo mi pasują.(...)
Tylna oś jest dokładnie taka jak w Jelczach, przednia felga ... fakt może szału nie ma ale jak podmaluje i pobrudze to może nabierze przestrzenności :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 0
W robocie 0

Podobne wątki