• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jelcz 442 oraz 662

Voycik

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Spokojnie "sp9xur" ;) Fakt, że robisz "no oko" wcale nie musi od razu działać jednoznacznie na niekorzyść modelu. Ja dłubię czasem od podstaw model Jelcza 422 już kilka miesięcy. I nie stosuje żadnych planów, bo... w gruncie rzeczy poza rysunkami ofertowymi w internecie nic nie ma. A innych źródeł nie mam. Więc czasem wyjścia po prostu nie ma.
I cierpliwości oraz powodzenia życzę ;)
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#22
kto tam co tam ma na warsztacie to pokazujcie ;)
temat specjalnie pozostawiam otwarty...
zatytułowany ogólnie na te wersje Jelcza
zatem chętnie popatrzę na dzieła innych w tym wątku ...
 

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
777 2 0
#23
Spokojnie, większość z nas dłubie dla zabawy. Duży szacunek za to, że spróbowałeś wyjść poza to co oferują producenci i to z dobrym skutkiem.

Będę pokazywał jak idą postępy nad Jelczem. Niestety u mnie to zabiera dużo czasu bo raz, że czasu brak a druga sprawa, że zawsze ciągnę kilka tematów równolegle.
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#24
makabrycznie mało czasu >>w kryzysie pracuje się więcej aby zarobić tyle samo lub cokolwiek :mad:
ale jakieś drobiazgi pokleiłem zatem pokaże na jakim etapie jestem dziś z Jelczem 662
jelcz662_1.JPG
jelcz662_2.JPG
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#32
Tak,
tylko jeszcze nie wiem jak się za to zabrać.
Tak się skupiłem na szpachlowaniu szlifowaniu że pewne elementy zniknęły,
na razie kabiny mam już dość:devil:
Skupiam się nad tylną zabudową która zajmie mi kosmos czasu ... niemniej do kabiny wrócę i dziękuję za cenne spostrzeżenie.
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#38
Pado nie ma szans, kolor będzie "khaki" :D
Mafo, dzięki za uwagę, na tym etapie jeszcze wiele mogę poprawić,
proszę podpowiedz mi jakie są jeszcze różnice
pomiędzy zdjęciem a kabiną Piotra poza dodatkowymi "osłonami" które zeszlifuje ?
123.JPG
...
BTW, akurat 662 w wersji 6x6 też planuję ale z inną kabiną i w wersji cysterny,
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#39
Coś mi tu nie pasuje pas przedniej maski nad zderzakiem. W modelu jest cofnięty do wysokości błotników. Ten ze zdjęcia ma całą maskę xlicowaną do zderzaka.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 0
W robocie 0

Podobne wątki