• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja JELCZ 316 Saw Model RC

OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#23
No udało się dotrzeć do domu po wycieczce do Krosna i zabrałem sie za testowanie Jelcza ;) W zasadzie mogę powiedzieć że makietę już mam gotową. Pomocnik tez mi rośnie ;)
j-23-synek.jpg
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#25
Aby nie było że się nic nie dzieje :)
Model dostał finalna malaturke na skrzynię, zbiorniki i kabinkę w postaci WASHa :)
Udało się tez zrobić ładunek zasłaniający elektryczne bebechy ;)
Pozostało mi tylko zmontowanie tylnej osi i rejestracji - oczywiście z Krakowa :)
Mam w planie na dniach zakończyć budowę Jelcza ;)
J-24.JPG
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#28
Chłopaki nie ma co zazdrościć. Trzeba tylko kupić parę części i samemu zbudować takie cudo. Wtedy by było fajnie się łączyć razem na imprezach kolejowo samochodowych w jedna makietę.

Na dniach napiszę co potrzeba do budowy takiego autka z foto relacją. Czekam tylko jak poczta dostarczy mi wszystkie elementy układanki :)

Mafo...model się dobrze prezentuje bo w końcu fotka zrobiona zwykłym aparatem a nie telefonem :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#29
Chłopaki nie ma co zazdrościć. Trzeba tylko kupić parę części i samemu zbudować takie cudo. Wtedy by było fajnie się łączyć razem na imprezach kolejowo samochodowych w jedna makietę.

Na dniach napiszę co potrzeba do budowy takiego autka z foto relacją. Czekam tylko jak poczta dostarczy mi wszystkie elementy układanki :)

Mafo...model się dobrze prezentuje bo w końcu fotka zrobiona zwykłym aparatem a nie telefonem :)
Czekam na informację, może kiedyś się skuszę ;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#30
Chłopaki nie ma co zazdrościć. Trzeba tylko kupić parę części i samemu zbudować takie cudo. Wtedy by było fajnie się łączyć razem na imprezach kolejowo samochodowych w jedna makietę.

Na dniach napiszę co potrzeba do budowy takiego autka z foto relacją. Czekam tylko jak poczta dostarczy mi wszystkie elementy układanki :)

Mafo...model się dobrze prezentuje bo w końcu fotka zrobiona zwykłym aparatem a nie telefonem :)
Tak jak Marcin, rowniez czekam, super ze to udostepnisz a nie pozostawisz tylko dla siebie jak wiekszosc ludzi(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#33
Mafo...model się dobrze prezentuje bo w końcu fotka zrobiona zwykłym aparatem a nie telefonem :)
To nie ma znaczenia jakim aparatem robisz. No chyba, że masz "przedpotopowy" telefon. Aparaty w telefonach są naprawdę dobre. Trzeba tylko pamiętać o dwóch rzeczach: Pierwsza to czysty obiektyw, a druga to dużo, dużo i jeszcze więcej światła. Wtedy fotki są naprawdę bardzo dobre.
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#34
No to przyszła pora na podsumowanie ;)
Model uważam za zakończony.
Nic więcej w nim nie będę grzebał bo zepsuję - a szkoda by było ;)
Teraz czas aby pojeździł na imprezach i po pokoju/stole w mieszkaniu w pracy u znajomych.
Autko jako modelik RC w skali 1:87 uważam że jest rewelacyjne. Takie Kieszonkowe ;)
Owszem można lepiej by było je zrobić... ale też i można gorzej. To moje pierwsze cudo w tej skali jako RC i jestem dumny z siebie. Spełniłem małe marzenie jakie się we mnie obudziło blisko rok temu kiedy to trafiłem przypadkiem na filmiki z takimi maleństwami.
Chce zrobić kolejny model - teraz ciągnik siodłowy... relacja pewnie za jakiś czas. Czekam jeszcze na wszystkie części i podzespoły no i najważniejsze muszę mieć ten idealny model...
Model Jelcza 316 od Saw Model finalnie prezentuje się tak:
J-25.JPG
J-26.jpg


fotka ze starszym bratem ;)

J-27.jpg
J-28.jpg


No i na koniec mały filmik ;)


Po całej imprezie rozładowałem JELCZA.
rozładunek.JPG

Okazało się że pod plandeką jest Star w kawałkach....Bardzo bym chciał go uruchomić ;) W tle inne autka które można także uruchomić jako RC ;)
Nie wierzysz to zaglądnij tu ----------- buty CI SPADNĄ z wrażenia ;)
http://78514.homepagemodules.de/f5-LKWs.html

Opis części jakie należy użyć i gdzie kupić, aby takie coś zbudować zrobię jutro. Fotki mam gotowe. Muszę je jakoś obrobić....
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#37
Czekam na informację, może kiedyś się skuszę ;)
Tak jak Marcin, rowniez czekam, super ze to udostepnisz a nie pozostawisz tylko dla siebie jak wiekszosc ludzi(y)
Z wypiekami na twarzy czekam na informacje techniczne!
Też oczekuję na info, z czego ty to składasz :)
Zgodnie z obietnicą ;) zaprawszam WAS jak i INNYCH
http://forum.modelarstwo.info/threads/oŻywianie-samochodÓw-autka-h0-tt-n-jako-r-c-da-się.28110/
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#39
Tak faktem jest co mówisz... modele z żywicy nie są trwałe... plastik is fantastic ;) Teraz walczę z innym modelem i póki co to nie jest STAR ;) Jest cały z plastiku i obrabia się go wyśmienicie ;) Miękki i elastyczny herpiak. Jak będzie co pokazać to pokażę ;
 
OP
OP
pado

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#40
Może nie kazdy miał i będzie miał okazje trafić do tego wątku więc tutaj wrzucam film kolegi :)
Walka w prawdziwym świecie modelarskim
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 38
Samochody ciężarowe 8

Podobne wątki